Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Ačko i béčko mladších žáků o víkendu vítězně

SK Kuřim "A" - Bohunice 25:5 (14:3)
V dalším domácím zápase se A tým mladších žáků střetl s velmi oslabeným týmem Boihunice B.
Od první minuty bylo jasné, že domácí celek,  který vede Jihomoravskou ligu mladších žáků neponechá nic náhodě a soupeře převálcuje. V poločase byl výsledek utkání 14:3. Naši hráči plnili dané pokyny a jen díky ne vždy dobrému zakončení utočných akcí skóre nenarostlo více. Přesto výsledek zápasu 25:5 hovoří jasně. Mezi střelci se zapsali Ondra Pazourek s 11 zásahy. Viktor Dosedla se 4 zásahy a Pavel Kocman se 3 zásahy. Děkuji všem za bojovnost a nasazeni a hlavně nepodcenění soupeře .

za trenérský tým Karel Schichor

SK Kuřim "B" - Ivančice 26:17 (12:7)
V dalším domácím zápase se B tým mladších žáků  střetl s celkem z Ivančic. Přestože ani jeden tým nebyl v plné síle, chyběli nemocní nebo zranění, pustili se domácí hráči do boje se svým soupeřem bez respektu. V poločase na tabuli svítilo skore 12:7. V druhé půli díky zlepšené obraně a proměnování šancí skore narůstalo.Kluci se prali o každý balon a soupeři  nasázeli 26 branek. Body zůstaly tedy doma za vítězství 26:17.  Mezí střelce se s vyjímkou brankáře Honzika Vaněrky zapsali všichni hráči.Nejlepšími střelci byli Tomáš Běhavý s 8/3 zásahy a Michal Tesař s 5 zásahy a Martin Cabejšek se 4 zásahy. Děkuji celému týmu za předvedený výkon a bojovnost.