obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Ferinova liga miniházené opět startuje

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Příměstský sportovní tábor

V srpnu 2017 pořádá oddíl házené opět tábor pro děti od ročníku 2010 a starší. více

Video: Jak byla přípravka pasována na házenkáře?

Shlédněte krátkou reportáž, co baví kluky a holky na házené. více

Herní soustředění mužů 2018

Šestnáctičlenný tým hráčů v doprovodů čtyř členů realizačního týmu vyrazil poslední lednový víkend 2018 na soustředění do slovenské Stupavy. Místo bylo zvoleno díky dobré zkušenosti od trenérů mládeže a skvělé spolupráci s tamním Tatranem.

V azylu místního sportovního centra, v jehož těsné blízkosti se nachází i hotel, absolvovalo družstvo za víkend celkem čtyři tréninkové jednotky ve sportovní hale, dvě návštěvy fitness centra a dvě regenerační jednotky ve wellness. Tým také odehrál dvě plnohodnotná přípravná utkání. V prvním případě s celkem Stupavského Tatranu (vítěz 1.slovenské ligy 2016/2017, aktuálně druhé místo v sezóně 2017/2018) v konečném výsledku 31:29 pro Tatran Stupava. V druhém případě byl soupeřem tým staršího dorostu Malacky/Stupava (8.místo 1.liga staršího dorostu), který jsme porazili o šest branek 21:27.

 

Trenér Jan Pokorný: 

Celé soustředění bylo přípravou na nadcházející část sezóny, a proto bylo zaměřeno na obrannou činnost družstva. S výsledky přípravných utkání jsem celkem spokojený. Věřím, že úsilí vynaložené na soustředění, zhodnotí hráči také v ligových zápasech.

 

-JK-

FOTOGALERIE 

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: