obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Příměstský sportovní tábor 2018

Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Herní soustředění mužů 2018

Šestnáctičlenný tým hráčů v doprovodů čtyř členů realizačního týmu vyrazil poslední lednový víkend 2018 na soustředění do slovenské Stupavy. Místo bylo zvoleno díky dobré zkušenosti od trenérů mládeže a skvělé spolupráci s tamním Tatranem.

V azylu místního sportovního centra, v jehož těsné blízkosti se nachází i hotel, absolvovalo družstvo za víkend celkem čtyři tréninkové jednotky ve sportovní hale, dvě návštěvy fitness centra a dvě regenerační jednotky ve wellness. Tým také odehrál dvě plnohodnotná přípravná utkání. V prvním případě s celkem Stupavského Tatranu (vítěz 1.slovenské ligy 2016/2017, aktuálně druhé místo v sezóně 2017/2018) v konečném výsledku 31:29 pro Tatran Stupava. V druhém případě byl soupeřem tým staršího dorostu Malacky/Stupava (8.místo 1.liga staršího dorostu), který jsme porazili o šest branek 21:27.

 

Trenér Jan Pokorný: 

Celé soustředění bylo přípravou na nadcházející část sezóny, a proto bylo zaměřeno na obrannou činnost družstva. S výsledky přípravných utkání jsem celkem spokojený. Věřím, že úsilí vynaložené na soustředění, zhodnotí hráči také v ligových zápasech.

 

-JK-

FOTOGALERIE 

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: