obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Příměstský sportovní tábor 2018

Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Minižáci: Remízový turnaj na Slovensku

Do Kysuckého Nového Města nastoupilo nejen jaro, ale do podhůří zasněžených vrcholků hor se sjela silná konkurence týmů miniházené ze Slovenska a Moravy. Mladší kategorie na Slovensku obsadila druhé místo a starší minižáci v turnaji plném vyrovnaných zápasů obsadili páté místo.

6. ročník Velikonočního turnaje v miniházené se konal pod partonátem města za osobní účasti primátora města Jána Hartela. V Kysuckém Novém Meste se hrálo ve dvou halách a minižáci byli rozděleni na dva týmy do dvou souběžně hraných turnajů.
 
Mladší kluci ("béčko") pod vedením trenéra V. Rainera postupně odehrála pěkné zápasy s Považskou Bystricou, Martinem, Bojnicí, Kysuckým Novým Mestem, Zlínem a Karvinou. 

Zejména šlo u kluků o to, aby si kluci procvičili návyky z tréninků a zvedli si sebevědomí. Ani s jedním týmem jsme ale neměli vážnější problémy a prohráli o jeden gól pouze úvodní zápas – jako obvykle a asi z důvodu ranní ospalosti,“ hodnotil Rainer a dodal: „Chválíme všechny kluky, předvedli bojovný výkon a dokázali, že se jejich výkon začíná zase zvedat na úroveň, na kterou jsme zvyklí.“

Sestava a branky: 
Leoš Buček 16, Jáchym Broža 10, Čenda Hlucháň 10, Adam Ošmera 2, Josef Ošmera 2, Jakub Prokeš 3, Luca Tamborlani 6 a Matyáš Veselý 11.

Výsledky Kuřimi "B": 
Považská Bystrica 5:6, Martin 7:4, Bojnice 14:10, Kysucké Nové Mesto 11:5, Zlín 10:7, Karviná 13:6.

V hlavní hale pak sehráli turnaj A-týmy z ročníků 2007, kde všichni soupeři soustředili svou kvalitu a ve všech zápasech se hrála opravdu rychlá a pohledná házená. Zahanbit se rozhodně nedali ani kluci z Kuřimi, kteří všem soupeřům ukázali svou sílu a nevzdali se ani v zápasech, kde byli o několik branek poškozeni častými nepřesnostmi rozhodčích. Tahounem týmu byl Lukáš Dolasinski, který střelecky dominoval. O vyrovnanosti turnaje svědčí, že z šesti zápasů kuriozně posbírali kuřimští kluci 4 remízy.

Z výkonů kluků můžeme mít radost. K úplné spokojenosti klukům sice chybělo dotáhnout více zápasů k výhrám, ale v tak silné konkurenci bylo důležitější, že jsme zápasy odehráli s bez velkého množství chyb a nebojácně. Bojovností a vysokým nasazením jsme si získali u soupeřů respekt,“ hodnotil trenér družstva Petr Ondrášek.

Sestava a branky:
Sam Vilímek, Adam Eremiáš 5, Oliver Kelemen, Štěpán Ondrášek 3, Štěpán Procházka 6, Lukáš Dolasinski 46, Ondřej Navrátil 6, Michal Buzáš 16.
 
Výsledky Kuřimi "A":
SK Kuřim - MŠK Kysucké Nové Mesto 14:21
SK Kuřim - HK Bojnice 16:16
SK Kuřim - HBC Karviná 12:16
SK Kuřim - HC Zlín 13:13
SK Kuřim - Povážská Bystrica 13:13
SK Kuřim - THA Martin 15:8
 
miniházená 

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: