Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Mladší žáci "A" doma opět zvítězili

V sobotu 14.4. jsme na domácím hřišti přivítali celek  Sokol Telnice. S timto soupeřem jsme na podzim prohráli, tudíž jsme mu měli co vracet. Utkání začalo velmi nervozně a my se ujali vedení, ovšem soupeř kontroval. My se dostávali do vyložených šancí, které se však nepovedlo proměnit. Přesto jsme si do poločasu díky osobní obraně vybudovali  6 golový náskok. O přestávce jsme si řekli, co je třeba zlepšit. Do druhé půli jsme nastoupili ve stejné sestavě v jaké jsme dohráli prvni poločas a v osobní obraně náš náskok  navyšovali. Po ukončení systému hry "osobní obrana" jsme bránili natolik dobře, že jsme soupeři už moc nedovolili a také v útoku se nám dařilo. Ukání jsme dovedli do vítězného konce 25:15 (11:6).

Přesto že bylo v hale šílené vedro kluci bojovali jako kohouti! Děkuji všem hráčům (i těm z béčka, kteří povzbuzovli v hledišti!) tak i celému týmu za bojovnost.

Sestava a branky:Čejka,Cabejšek,Pokorný 1,Kocman7/2,Dosedla 2,Rainer 2,Hásek 2,Pazourek 9,Sýs, Kolosinskyj,Šudák,Konečný 2,Tesař.