Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Mladší žáci A: SHC Maloměřice - SK Kuřim 13:27 (10:8)

Poslední únorovou sobotu vyrazilo první družstvo mladších žáků na utkání do brněnských Maloměřic. Přestože jsme proti tomuto soupeři na podzim uhráli vysokou výhru, první polovina jarního klání tomu vůbec nenasvědčovala. Po nepřesvědčivém výkonu svítil na poločasovém ukazateli stav 10:8 pro domácí celek.

Do druhé půle trenéři naordinovali změny v sestavě, a dali hráčům taktické herní pokyny, které měly odvrátit nepříznivý stav skóre. Vše vyšlo na výbornou a soupeř začal záhy ztrácet. Ve finálovém součtu si kuřimské barvy vydřely výhru o sebejistých čtrnáct branek, a nadále drží první příčku ligové tabulky.

Nejlepší střelci utkání: Pazourek 12, Kocman 4, Dosedla 4