obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Příměstský sportovní tábor 2018

Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Mladší žáci hrali také oba víkendové dny

Sokolnice - Kuřim"A" 11:22  (10:6)

Po úspěšném reprezentování na Prague Handball Cup 2018 se tým mladších žáků "A" v sobotu 7.4. vydal na cestu do Telnice, kde hraje své zápasy soupeř ze Sokolnic. V naší sestavě až na dlouhodobě zraněného Kubu Tyla nikdo z klíčových hráčů nechyběl. V první půli tomu ale dění na hřišti vůbec neodpovídalo. Spousta technických chyb a nepřesná střelba nás připravily o větší náskok. Soupeř, i když byl pouze v  7 hráčích, bojoval neuvěřitelně zdatně. Ve druhé půli jsme si s hráči řekli, co chceme hrát a náš výkon se zlepšil a my utkání dovedli do vítězného konce.

Sestava a branky:Cabejšek,Růžička,Kocman 2/1,Dosedla 5,Šudák,Hásek 3,Pazourek 8,Kolosinskyj,Běhavý,Konečný,Rainer 4,Pokorný,Tesař.
  
Handball Brno "A" - Kuřim "B"   35:17 (8:14)
Náš B team mlž v neděli 8.4. zajížděl na půdu lídra jm ligy KP Brno Kluci z počátku zápasu měli ze svého sopueře veliký respekt a dělali spousty technických chyb .také střelba byla velmi špatná a atk soupeř pomalu navyšoval své skore.Zlom přišel v osobní obraně kdy se nám podařilo vsítit pár důležitých golu a kluci se přestali tolik bát.V druhé půli osobní obrana pokračovala a  naši hráči na gol soupeře již dokázali odpovědět golem.náskok KP však již byl značný Šanci zahrát si dostali i minižáci,kteří náš tým doplnili.Velice dobře zachytal v brance i Ondra Pokorný.i přesto že již v prní půli dostal míčem z ruky nej střelce Kp do hlavy  zápas dochytal..naši kluci bojovali až do konce zápasu přesto o vítězi bylo již rozhodnuto.
 
Sestava a branky:Cabejšek 3/1,Růžička,Jakubec,Berka,Šudák 2,Tesař 5,Dolasinki,Vařecha,Kolosinkyj 2,Pokorný,Běhavý 1,Čejka 4,

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: