Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Mladší žáci hráli v Maloměřicích a Juliánově

Mladší žáci
SHC Maloměřice - SK Kuřim A 13 : 27 (10 : 8)
Do zápasu jsme nastupovali jako favorité. Oproti minulému zápasu nastoupili
Dosedla a Pazourek, a čekal se jednoznačný průběh. Jaké bylo ovšem překvapení
z mdlého výkonu celého družstva v prvním poločase … i když jsme vedli před
osobkou (jen!!) 2:5, tak část osobní obrany jsme prohráli 8:3 a celý poločas 10:8.
Prostě jsme hráli blbě !! Po poločasovém mytí hlav, nastoupil do druhé půle úplně
jiný tým …
Soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili, hráči hráli zodpovědně a s chutí, brankář
konečně chytal a z toho plynulo jasné vítězství. Za celou druhou půlku jsme dostali
pouze tři branky !! .. z toho dvě v posledních dvou minutách, kdy už se naši hráči

Do zápasu jsme nastupovali doslova jako sedm statečných … a to díky nemocen,
omluvením hráčů před zápasem, ale i neomluvení nominovaných hráčů !! (tito hráči i
rodiče by se měli zamyslet !!). Do Juliánova jsme tak odjeli s šesti hráči, kteří již ráno
absoluvovali ranní zápas v Maloměřicích. Doplnil je pouze brankář Honza Vaněrka. I
přes toto oslabení naši hráči podali dobrý výkon, zejména v druhém poločase, který
jsme prohráli pouze o branku. Výsledek odpovídá naší slabé střelbě (včetně dvou
neproměněných sedmiček) a velkému počtu technických chyb. Opravdu nám chyběli
alespoň dva až tři hráči na prostřídání !!
Klukům ale patří velká pochvala a dík za odbojovaný zápas a zlepšený výkon
v druhém poločase.
Sestava a branky: Vaněrka, Cabejšek 1, Šudák 4, Tesař 9/1, Čejka 3, Dolasiňski 1,