Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Mladší žáci: v sobotu hrála obě naše družstva v domácí bublině

SK Kuřim "B" -  Tatran Bohunice "B" 24:20 (10:11)

V sobotu 25.3. Náš B tým přivítal B týmTatran Bohunice. Vzhledem k  podzimnímu výsledku, kdy nás hráči Bohunic porazili, jsme jim chtěli porážku oplatit. V domácím prostředí podporováni rodiči a diváky jsme se pustili do boje. Tým Bohunic, ale přistoupil do zápasu stejně jako my a to s vizí zvítězit a tak v poločase byl výsledek 10:11 ve prospěch hostů. O přestávce jsme si řekli, co chceme hrát a co je potřeba změnit. Náš tým zlepšil obranu a začal promněnovat své šance a po bojovném výkonu soupeře z Bohunic porazil 24:20.

Sestava a branky:Vaněrka Jan,Cabejšek Martin 1,Růžička Michal,Šudák Prokop 2,tesař Michal 10,Pavlíček Vojtěch,Běhavý Tomáš 6,Čejka Tomáš 5,Pokorný Ondřej.

Děkuji všem za bojovnost.
Za trenérský tým Karel Schichor

SK Kuřim "A" -  Házená Legata Hustopeče 25:5 (14:1)

A-tým přivítal na domácí palubovce značně oslabený tým  Legata Hustopeče. Na podzim tento soupeř hodně potrápil naše kluky  a tak se čekal boj o body. Jelikož však tým hostů přijel jen se sedmi hráči, bylo jasné, že zde půjde pouze o skore. Náš team se pustil do protivníka ihned od začátku a nedával mu žádnou šanci dotahovat náskok, proto bylo sóre v poločase již 14:1. Ve druhé půli jsme prostřídali všechny hráče z lavičky a nedovolili soupeři utkání  nijak zdramatizovat. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce  23:5.
Sestava a branky:Cabejšek Martin 1,Růžička Michal,Kocman Pavel 6/1,Dosedla Viktor 1,Šudák Prokop,Hásek Jan 2,Pazourek Ondřej 4,Běhavý Tomáš 1,Čejka Tomáš 2,Konečný Lukáš 2,Rainer Jan 3,Pokorný Ondřej 1,Tesař Michal.