Reprezentace odjede na ME do Dánska z prvního místa! více

Kvalifikační utkání proti Černé Hoře

Českou reprezentaci čeká poslední kvalifikační utkání. více

Muži A: SK Kuřim - SHC Maloměřice 25:18 (10:7)

Třítýdenní herní pauza zřejme hráčům kuřimského áčka prospěla, do odvetného utkání se soupeřem z Maloměřic vstoupili lépe, než doposud s ostatními týmy v jarní části. Základem úspěchu byla důsledná obrana, proti které se hosté prosazovali jen s obtížemi a jejich vypracované šance likvidoval výborný gólman Schwarzer. I my jsme to ale v útoku neměli lehké, o tom svědčí i poločasové skóre, ve kterém padlo dohromady pouze 17branek. Pro náš tým  byl však výsledek o tři branky příznivější (10:7).

Druhý poločas se vyvíjel v obdobném sledu, Maloměřičtí stále nemohli najít recept na důslednou domácí defenzivu. Naopak naši plejeři se dostali do větší herní pohody a s vidinou úspěchu se dařilo snadněji skórovat ze všech pozic. Utkání, ve kterém nepustili kuřimští soupeře ani na minutu do vedení, tak bylo prakticky rozhodnuto už na začátku druhé třicetiminutovky.

Zasloužené dva body si tak po delší odmlce připisujeme na účet a posunujeme se opět na osmou příčku tabulky, mimo sestupové vody soutěže.