Sobotní zápas kuřimské rezervy proti soupeři ze Sokola Brno IV nebyl vhodný pro prudké povahy a ty, co nemají rádi bubny a bubeníky vůbec. Diváci začali fandit zprudka a mlátili do bubnů hlava nehlava, až jim hráči na hřišti záviděli......
Asi byly, ostatně jako každý buben, hodně duté, a jejich prudký rachot někoho asi hodně prudil. Také hráči obou mužstev měli prudký nástup do utkání, až jim po chvíli pulzovaly ušní bubínky.
Co však naplat, když dva nejmenovaní muži v černém se svými bubny narvanými do obtažených triček prudce dýchali a pomateně vysvětlovali nevysvětlitelné. Diváci tak po chvíli věděli, že prudký výkop nohou jako nahrávka do trháku je možný. Věděli také, že pokud domácí hráč při střelbě z křídla je prudce faulován za krk a dopadne na buben není to sedmimetrový hod anebo nic, nýbrž devět.
Věděli také, že pokud brněnský hráč z jednoho metru zprudka nazve rozhodčího dámským přirozením, až tam stojí vyvalen jak hodový buben, je to beztrestné. Prostě stali se z nich nevěřící neboť podobně jako všichni přítomní na hřišti nevěřili vlastním očím.
I přes zmiňovanou prudce bubenickou show hráli domácí hráči dobře a v 18 minutě druhé půle vedli rozdílem tří branek. Pak však někdo dostal chuť na mariáš a prudce tasil jednu kartu za druhou bez ohlednu na barvu, až se mu natřásal buben.
Zápas naštěstí skončil brzy, neboť by se asi museli arbitři za svůj výkon vyloučit navzájem. Zápas nakonec skončil prohrou Kuřimi 30:33.
Nejvíce líto však bylo všem přítomným hostům z Brna, kteří sami o sobě hrají kvalitní házenou a nemají zapotřebí, aby někdo tak prudce tlačil na buben, až jim umožní vyhrát.
Jména těchto otřesných, neférových, namistrovaných rozhodčích si však necháme pro sebe.
Sestava a branky:
| Jméno | Góly | Žluté karty | Trestné Minuty | Červené karty |
|---|---|---|---|---|
| Kopřiva Vojtěch(23) | 9 | 0 | 0 | 0 |
| Čermák Jiří(33) | 8 | 0 | 0 | 0 |
| Kohout Jan(24) | 6 | 0 | 1 | 0 |
| Mikel Jiří(39) | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Pisařík Boris - Lev(33) | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Sýs Zdeněk(36) | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Dlapa Michal(18) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Cienciala Marek(39) | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Paraska Michal(19) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paraska Miroslav() | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pešek Jiří(17) | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Šlégr Jan(38) | 0 | 0 | 0 | 0 |