Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

První mistráky starších žáků

SK Kuřim A - Ivančice 23:13 (10:4)

Soupeř naše hráče moc neprověřil, ale na rozehrání před žákovskou ligou to bylo užitečné utkání. Naše obrana nadala soupeři příliš prostoru. V útoku jsme si odehráli své. Nejlépe v útoku se prosazoval Martin Hirš - autor 11  branek. Jeho náběhy do obrany platily. Stínem utkání byla dvě přísná vyloučení našich hráčů.

Sestava a branky: Buňka - Mušálek 1, Dupal 4/2, Vaško, Horák 4, Matyáš 2, Hodaň, Hirš 11, Fojtík 1,

SK Kuřim B - Sokol Újezd u Brna 20:36 (8:17)

O výsledku utkání rozhodlo první 15 minut, které jsme prohráli 3:10. Od začátku se nám nedařilo zadržovat soupeřovo přečíslení a soupeř nás trestal. Změnou útočného systému na dva pivoty jsme dokázali lépe pronikat soupeřovou obranou. Druhý poločas byl již vyrovnanější.

Sestava a branky: Reidlinger, Tesař - Kocman 2, Sýs Vo. 1, Rainer, Dufek 1, Trojánek 2, Vaško, Alexa 2, Matyáš 4, Holík 4, Hirš 5/1