obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Příměstský sportovní tábor 2018

Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Starší žáci hráli v sobotu i v neděli

Starší žáci:  A-tým poráží Sokolnice a B-tým přetrpěl prohru s favoritem HK KP Brno

Sokol Sokolnice - SK Kuřim A 23:28 (12:13)

Vítězství nad soupeřem, který držel krok pouze poločas.


K utkání, které se hrálo v Telnické nafukovačce jsme zajížděli konečně v kompletní sestavě, kdy se nám vrátili 4 hráči po zranění a nemocech. Záčátek utkání jsme opět nezachytili a odehráli ho v ospalém duchu. Nutno k tomu také, ale připočíst i menší rozehranost kluků, kteří se vrátili po zranění a nemocech a více jak 3 týdny netrénovali. V první půli jsme naši převahu nezúročili o další branky díky neproměňování brankových příležitostí. Minimálně 10 střel skončilo mimo soupeřovu branku. Branku jsme netrefili ani při dvou 7 m hodech. Nutno říci, že soupeř na nás vyrukoval s kluzkým míčem, který se nedal ani lepit.

Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe koncentrovaní a v prvních minutách jsme získali 3- brankový náskok i díky několika kvalitním zákrokům našeho brankáře. Pak už naši lépe fyzicky vybavení borci  se seřízenou muškou poměrně snadno zakončovali a v polovině druhého poločasu jsme získali rozhodující 6-brankový náskok. Soupeř už rezignoval a my jsme polevili, takže utkání se už jenom dohrávalo. Našim největším bojovníkem na hřišti byl David Fojtík. Všichni hráči dostali příležitost a dokázali se prosadit. Od většího brankového přídělu soupeře zachránilo naše neproměňování šancí, kdy míče létaly mimo branku. Za celý zápas jsme jich napočítali celkem 18.


Sestava a branky: Buňka, Matějka - Hirš 7, Hromádko 1, Dupal 2, Mušálek 2, Horák 3, Matyáš 5, Fojtík 1, Vaško, Křívánek 6, Hodaň, Trojánek 1,HK KP Brno - SK Kuřim B  41:19 (18:9)

Výsledek neodpovídal předvedené hře


Náš B-tým nastoupil proti favoritovi soutěže, který nastoupil v nejsilnějším složení. Naši borci nezachytili začátek utkání a nechali soupeře lacino skórovat a odskočit na rozdíl 4 branek. Potom jsme zpřesnili obranu a v posledních 10 minutách jsme hru zcela vyrovnali. Ve druhé půli nás soupeř v posledních 15 minutách zaskočil celoplošnou osobní obranou a naši hráči nestačili pohybem.Nicméně všichni bojovali a podali zlepšené výkony oproti posledním zápasům.


Sestava a branky: Reidlinger, Matějka - Bulhart 2, Dufek 1/1, Matyáš 2, Trojánek 1, Vaško 1, Sýs Vojta, Hromádko 1/1, Holík 1, Sýs Václav 4, Hirš 4, Alexa 2,

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: