obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Příměstský sportovní tábor 2018

Náš oddíl pořádá v srpnu opět příměstský sportovní tábor nejen pro děti z Kuřimi. více

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

V neděli 11.3. 2018 vyrazilo kuřimské minižactvo, malí, velcí, kluci, holky na Ssport Cup do Nového Veselí.

Ssport Cup v  Novém Veselí

 

Jedná se o tradiční, velmi dobře obsazený turnaj, kterého se účastní družstva z celé republiky, i Slovenska.

 

Přípravka kluků,  nominovala tentokráte úplně všechny, kdo měli čas a chuť jet, doplněná i o čtyři holky, postavila do turnaje dvě družstva složené jak z "ostřílených mazáků" , tak i s dětí, kteří byly na turnaji úplně poprvé.

 

Kuřim C

Turnaj jsme zahájili zaslouženou remízou, golem v posledních sekundách zápasu,  se Sokolnicemi. Další soupeři z základní skupině, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou byli nad naše síly, především díky velké výškové převaze. Tím pádem nám byla v další částí turnaje přisouzena skupina o 13. místo. V prvním zápase s Novým Veselím C na družstvo dopadla částečně únava z předchozích bojů, částečně nás omezilo zranění střelce Honzíka a prohráli jsme. K velké radosti trenérů, se dětem podařilo zmobilizovat poslední síly a ve zbylých zápasech porazit žďárské céčko a veselské déčko. Konečné 14. místo úplně neodpovídá tomu, co děti na hřišti předváděli, trenér je s výkonem spokojen.

Již tradičního střelce Honzu Kunce (18) tentokráte doplnil Jáchym Broža (17), skvěle, ať již v brance, nebo v obraně doplňoval Vojta Tyl (5). Velkým překvapením byl brankářský výkon Tomáše Vlčka, které se o post brankáře přihlásil sám a v závěro turnaje družstvo podpořil důležitými zákroky i dobrou rozehrávkou. Neztratili se ani Martin Procházka (3), Petr Adámek, překvapením byl i bojovný výkon Lenky Filkové. Alča Fraková, Šimon Barša a Pavel Hoffmann nasbírali první zápasové minuty.

 

Žďár nad Sázavou B - Kuřim C

 12:5

Kuřim C - Havlíčkův Brod A

 5:10

Sokolnice B - Kuřim C

 8:8

 

 

Kuřim C - Nové Veselí D

11:5

Žďár nad Sázavou C - Kuřim C

3:9

Nové Veselí C - Kuřim C

11:6

 

Kuřim D

Kuřimské déčko v úvodním zápase nastoupilo proti favorizovanému týmu TJ Strojár Malacky B. Nedařilo se nám přes bojovníky ze Slovenska prosadit, tak nakonec výsledek 5:14 odpovídal průběhu zápasu. Nicméně dalším soupeřům ve skupině jsme již nedali šanci. Velké Meziříčí D jsme porazili 9:4 a Nové Veselí C 9:7. Postup ze skupiny z druhého místa nám dal šanci bojovat o celkové páté místo. Po párku v rohlíku a poctivých svačinkách připravených od našich maminek jsme se vrhli do boje proti silnému týmu Havlíčkův Brod A, nad kterým jsme zvítězili 9:4. Po prohře s týmem Telnice B 5:20 a prohře ve vyrovnaném, strhujícím zápase proti týmu Újezd u Brna B 9:11 jsme nakonec skončili na krásném sedmém místě. 

 

Nejlepší výkon zaznamenal Luca Tamborlani (26) a Michal Vališ (9),  podpořený bojovností Davida Veselého (2) a nasazením Lukáše Klíra (4). V bráně vše jistil Tomáš Procházka (1). Cenné zkušenosti na palubovce Nového Veselí získával Ondra Šulák (2) s Tadeášem Stočkem a Maxim Machek (1). Celý tým skvěle doplňovaly posily z přípravky holek Nela Malá a Dominika Kosmáková.

 

 

Kuřim D - Újezd u Brna B              9:11          

Telnice B - Kuřim D          20:5          

Kuřim D - Havlíčkův Brod A          9:4          

  

Velké Meziříčí D - Kuřim D           4:9           

Kuřim D - Nové Veselí C 9:7           

Kuřim D - Malacky B       5:14       

 

https://www.zonerama.com/Link/Album/4167932

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: