obj/effects/top/1/Kurim_-_Stupava.jpg

Vítejte na oficiálních stránkách házenkářského klubu SK Kuřim.více

 

Novinky:

Hledáme nové trenéry!

Chceš právě ty rozšířit řady naší házenkářské rodiny? Přidej se! více

Ferinova liga miniházené opět startuje

Soutěž pro malé adepty házené ze školních kroužků „Hodina tělocviku navíc“. více

Video: Jak byla přípravka pasována na házenkáře?

Shlédněte krátkou reportáž, co baví kluky a holky na házené. více

V neděli 11.3. 2018 vyrazilo kuřimské minižactvo, malí, velcí, kluci, holky na Ssport Cup do Nového Veselí.

Ssport Cup v  Novém Veselí

 

Jedná se o tradiční, velmi dobře obsazený turnaj, kterého se účastní družstva z celé republiky, i Slovenska.

 

Přípravka kluků,  nominovala tentokráte úplně všechny, kdo měli čas a chuť jet, doplněná i o čtyři holky, postavila do turnaje dvě družstva složené jak z "ostřílených mazáků" , tak i s dětí, kteří byly na turnaji úplně poprvé.

 

Kuřim C

Turnaj jsme zahájili zaslouženou remízou, golem v posledních sekundách zápasu,  se Sokolnicemi. Další soupeři z základní skupině, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou byli nad naše síly, především díky velké výškové převaze. Tím pádem nám byla v další částí turnaje přisouzena skupina o 13. místo. V prvním zápase s Novým Veselím C na družstvo dopadla částečně únava z předchozích bojů, částečně nás omezilo zranění střelce Honzíka a prohráli jsme. K velké radosti trenérů, se dětem podařilo zmobilizovat poslední síly a ve zbylých zápasech porazit žďárské céčko a veselské déčko. Konečné 14. místo úplně neodpovídá tomu, co děti na hřišti předváděli, trenér je s výkonem spokojen.

Již tradičního střelce Honzu Kunce (18) tentokráte doplnil Jáchym Broža (17), skvěle, ať již v brance, nebo v obraně doplňoval Vojta Tyl (5). Velkým překvapením byl brankářský výkon Tomáše Vlčka, které se o post brankáře přihlásil sám a v závěro turnaje družstvo podpořil důležitými zákroky i dobrou rozehrávkou. Neztratili se ani Martin Procházka (3), Petr Adámek, překvapením byl i bojovný výkon Lenky Filkové. Alča Fraková, Šimon Barša a Pavel Hoffmann nasbírali první zápasové minuty.

 

Žďár nad Sázavou B - Kuřim C

 12:5

Kuřim C - Havlíčkův Brod A

 5:10

Sokolnice B - Kuřim C

 8:8

 

 

Kuřim C - Nové Veselí D

11:5

Žďár nad Sázavou C - Kuřim C

3:9

Nové Veselí C - Kuřim C

11:6

 

Kuřim D

Kuřimské déčko v úvodním zápase nastoupilo proti favorizovanému týmu TJ Strojár Malacky B. Nedařilo se nám přes bojovníky ze Slovenska prosadit, tak nakonec výsledek 5:14 odpovídal průběhu zápasu. Nicméně dalším soupeřům ve skupině jsme již nedali šanci. Velké Meziříčí D jsme porazili 9:4 a Nové Veselí C 9:7. Postup ze skupiny z druhého místa nám dal šanci bojovat o celkové páté místo. Po párku v rohlíku a poctivých svačinkách připravených od našich maminek jsme se vrhli do boje proti silnému týmu Havlíčkův Brod A, nad kterým jsme zvítězili 9:4. Po prohře s týmem Telnice B 5:20 a prohře ve vyrovnaném, strhujícím zápase proti týmu Újezd u Brna B 9:11 jsme nakonec skončili na krásném sedmém místě. 

 

Nejlepší výkon zaznamenal Luca Tamborlani (26) a Michal Vališ (9),  podpořený bojovností Davida Veselého (2) a nasazením Lukáše Klíra (4). V bráně vše jistil Tomáš Procházka (1). Cenné zkušenosti na palubovce Nového Veselí získával Ondra Šulák (2) s Tadeášem Stočkem a Maxim Machek (1). Celý tým skvěle doplňovaly posily z přípravky holek Nela Malá a Dominika Kosmáková.

 

 

Kuřim D - Újezd u Brna B              9:11          

Telnice B - Kuřim D          20:5          

Kuřim D - Havlíčkův Brod A          9:4          

  

Velké Meziříčí D - Kuřim D           4:9           

Kuřim D - Nové Veselí C 9:7           

Kuřim D - Malacky B       5:14       

 

https://www.zonerama.com/Link/Album/4167932

Naši partneři:

obj/effects/sponzor_pravy/1/kempa.jpg

Nejbližší zápasy:

Odehrané zápasy: