SK Kuřim zve na turnaj CHOCO CUP mladších žáků

KDY A KDE  >>  sobota 11. ledna 2020 od 9 do 17 hodin ve Sportovní hale Kuřim.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky zasílejte e-mailem na uvedený kontakt a úhradu startovného 2000 CZK / 80 EUR za družstvo proveďte na bankovní účet klubu: číslo účtu 107-9350810207 / 0100.  !!! OBSAZENO, přihlaste se na FESTIVAL HÁZENÉ mladšího žactva v srpnu.

KATEGORIE  >> Mladší žáci – ročníky 2007 a mladší.

PRAVIDLA HRY >>  Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Jsou delegováni rozhodčí ČSH.

HRACÍ DOBA  >>  2 x 12 min s přestávkou 2 min, žádný time out. Mezi dalším utkáním je 10 minut přestávka.

SYSTÉM TURNAJE  >>   Turnaj bude mít osm účastníků, hraje každý s každým ve dvou skupinách a následně o umístění. Přihlášku zaslalo družstvo obhájců MŠK Kysucké Nové Mesto, dále  Sokol Telnice, Tatran Bohunice, Házená Polanka nad Odrou, Sokol Újezd u Brna, Tatran Litovel, Sokol Centrum Haná a SK Kuřim. Počítá se skóre. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí vzájemný zápas. Jaký byl minulý CHOCO CUP? Shlédněte video zde.

ČASOVÝ ROZPIS ZÁPASŮ  >>   Harmonogram zápasů a odehrané výsledky ročníku 2019 najdete zde

Přehled vítězů turnaje >>

• 2019 MŠK Kysucké Nové Mesto
  • 2018 SK Kuřim
  • 2017 Baník Karviná

POVRCH >>  Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

OBČERSTVENÍ >>  V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v ceně 90 CZK za obědové menu (polévka, hlavní chod, džbány s vodou).

ZÁZEMÍ A UBYTOVÁNÍ >> Možnost přiobjednat také stravování ve školní jídelně (páteční večeře a sobotní snídaně od 7 hodin) a přespání v základní škole (vlastní karimatky a spací pytle). Jednotková cena je 250 CZK na osobu za teplou večeři, nocleh a snídani. Každé družstvo ubytované na základní škole (vlastní karimatky a spací pytle) bude platit depozit  2000 Kč, který bude vrácený v plné výši při odchodu z turnaje, pokud se nevyskytnou žádné zaviněné škody na zařízení školy. Adresa školy je Kuřim, Jungmannova 813 (vzdálenost 850 m, 12 minut chůze). Rodičům, kteří družstva doprovázejí, doporučujeme využít ubytování v blízkosti školy na adrese Kuřim, Otevřená 707/10 za cenu okolo 350 CZK/apartmán - kontakt zde. Pro náročnější lze doporučit kuřimský golfový resort Kaskáda na adrese Kuřim, Na golfu 1 s cenovou úrovní 1990 CZK/dvoulůžkový pokoj - kontakt zde

RELAX >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít hromadné slevy na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim

CENY >> Pro první tři družstva jsou připraveny ceny, vítěz získá putovní pohár, proběhne také vyhlášení nejlepšího hráče a brankáře. Každé družstvo dostane diplom a tašku se sladkostmi.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ >>  Sdílejte nebo přihlaste se na tuto událost na Facebook.

Hlavním partnerem turnaje je společnost ČOKOLÁDOVNY FIKAR.

Hlavní pořadatel: Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716