SK Kuřim zve na turnaj CHOCO CUP katerogie mladších žáků

KDY A KDE: sobota 12. ledna 2019 od 9 do 17 hodin ve Sportovní hale Kuřim.

STARTOVNÉ na družstvo: 1000 CZK / 40 EUR (na bankovní účet klubu: číslo účtu 107-9350810207 / 0100)

KATEGORIE: Mladší žáci – ročníky 2006 a mladší.

PŘIHÁŠENÉ TÝMY:

• SK Kuřim - Jihomoravský kraj
  • Tatran Stupava - Bratislavský kraj (SK)
  • Jiskra Havlíčkův Brod - Kraj Vysočina
  • Centrum Haná - Olomoucký kraj
  • MŠK Kysucké Nové Mesto - Žilinský kraj (SK)

HRACÍ DOBA: 2 x 15 min s přestávkou 3 min, pouze 1 x time out, mezi dalším utkáním je 10 minut přestávka.

SYSTÉM TURNAJE:  Týmy hrají každý s každým. Počítá se skóre. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí vzájemný zápas.

ČASOVÝ ROZPIS ZÁPASŮ:  Harmonogram zápasů a odehrané výsledky najdete zde

Přehled vítězů turnaje >>

• 2018 MŠK Kysucké Nové Mesto
  • 2017 SK Kuřim
  • 2016 Baník Karviná

PRAVIDLA HRY:  Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladších žáků.

POVRCH: Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

OBČERSTVENÍ: V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů pro družstvo (cena 85 CZK / 3.50 EUR za obědové menu).

Po skončení turnaje mohou účastníci turnaje využít hromadnou slevu na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim.

CENY: Pro první tři družstva jsou připraveny ceny, vítěz získá putovní pohár, proběhne také vyhlášení nejlepšího hráče a brankáře. Každé družstvo dostane diplom a tašku se sladkostmi.

Hlavním partnerem turnaje je společnost ČOKOLÁDOVNY FIKAR.

Hlavní pořadatel: Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716 (Leták ke stažení zde.)