SK Kuřim zve na CTS Kuřim Cup - turnaj mladších žaček a minižaček

KDY A KDE  >>  neděle 10. ledna od 9.00 do 17.00 hodin ve Sportovní hale Kuřim, případně druhá plocha ve vedlejší nafukovací hale.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky zasílejte e-mailem na uvedený kontakt a úhradu startovného 2000 CZK / 80 EUR za družstvo proveďte na bankovní účet klubu: číslo účtu 107-9350810207 / 0100. Kontakt pro přihlášky týmů: Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716 

KATEGORIE >> Na turnaj je možné přihlásit dvě kategorie děvčat:

  • a) mladší žákyně – ročníky 2008 a mladší (U12).
  • b) minižačky – ročníky 2010 a mladší (U10).

PRAVIDLA HRY >> Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Jsou delegováni rozhodčí ČSH.

HRACÍ DOBA  >>  minimálně 25 minut na každý zápas celkem - podle počtu přihlášených bude upřesněno.

SYSTÉM TURNAJE  >> Turnaj se hraje každý s každým. Počítá se skóre. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí vzájemný zápas, případně minitabulka vzájemných zápasů. 

ČASOVÝ ROZPIS ZÁPASŮ  >>   Harmonogram zápasů a výsledky jsou vždy on-line přes aplikaci Sportnect

POVRCH >>  Povrch ve sportovní hale je Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking), v nafukovací hale je umělý pryžový povrch Regupol. 

OBČERSTVENÍ >>  V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v ceně 95 CZK za obědové menu (polévka, hlavní chod, džbány s vodou) v restauraci.

RELAX >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít hromadné slevy na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim. 

CENY >> Pro družstva jsou připraveny ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráček a brankářek. Každé družstvo dostane diplom a tašku se sladkostmi.