SK Kuřim Handball tradičně pořádá Mikulášský FERIN CUP

KDY A KDE: sobota 5. a neděle 6. prosince 2020 od 9 hodin ve Sportovní hale Kuřim 

Podle kategorie >>>

sobota 5. 12. 2020 - turnaj pro děvčata

  • Minižačky – dívky ročníku narození 2010 a mladší

neděle 6. 12:2020 - turnaj pro chlapce

  • Minižáci (starší minižactvo) – chlapci ročníku narození 2010 – 2011 
  • Přípravka (mladší minižactvo) – chlapci ročníku narození 2012 a mladší

POVRCH: Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

STARTOVNÉ: 800 CZK / 30 EUR za klub (jeden poplatek bez ohledu na počet obsazených kategorií) prosíme na bankovní účet klubu: číslo účtu 107-9350810207 / 0100.

OBČERSTVENÍ: V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů pro družstvo (cena 85 CZK / 3.50 EUR za obědové menu).

Po skončení turnaje mohou účastníci turnaje využít hromadnou slevu na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim.

Rozlosování turnaje a výsledky >>> Výsledky je možné sledovat on-line po registraci přes prohlížeč nebo v aplikaci na chystrém telefonu:

Pravidla hry >>> Turnaj se hraje podle pravidel miniházené ve složení 4 + 1 hráčů na hřišti 20 x 16 metrů. Platí pravidlo, že povolen je pouze jednoúderový driblink. Povinná je osobní obrana. Utkání ve skupině se hraje na 1 x 10 minut. O umístění se hraje 1 x 12 minut. Hraje se na jednu periodu bez přestávky. Při jakémkoli faulu zezadu nebo ve výskoku následuje vyloučení faulujícího hráče, ale tým nehraje v oslabení, ale pouze jej musí vystřídat na dobu nejméně 2 minut za jiného hráče. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu 1 bod.

Rozstřel o bonusový bod >>> Po každém zápase následuje specialita turnaje, kterou je rozstřel o bonusový bod do tabulky. Jedná se o samostatné nájezdy 5 hráčů na obou stranách (nedohodnou-li se trenéři jinak). Princip nájezdů spočívá v tom, že hráč od svého brankoviště přihrává míč rozhodčímu a vybíhá do útoku, přijímá nahrávku a střílí na bránu. Je povolen jednoúderový driblink. Rozstřel nesmí po pěti nájezdech skončit remízou. V takovém případě pokračuje po 1 hráči z obou stran, dokud se nerozhodne o vítězi.

Kontakty na organizátory >>>

Sladké ceny jsou připraveny pro každého. Bavme se házenou :-)