Festival_hazene_Partner_Cities_Cup

Do začátku turnaje zbývá:

Město Kuřim a SK Kuřim ve spolupráci s partnerskými kluby

zvou na turnaje kategorie mladších žáků a mladších žaček

KDY A KDE >>  sobota 22. - neděle 23. 8. 2020

POVRCH >> Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

KATEGORIE >> Mladší žáci a mladší žačky – ročníky 2008 a mladší.

PRAVIDLA HRY >>  Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Rozhodčí deleguje Jihomoravský svaz ČSH.

HERNÍ SYSTÉM >> Turnaj PARTNER CITIES CUP se bude hrát paralelně na třech hřištích – ve sportovním areálu Stadionu Kuřim a ve Sportovní hale Kuřim, další sportovní hala je k dispozici v Brně - MaloměřicíchHerní systém je připraven na zápasy "každý s každým" ve třech paralelně hraných skupinách na třech hřištích. Základní skupiny proběhnou v sobotu na třech hřištích. V neděli se všechny zápasy o umístění odehrají už pouze v Kuřimi. Rozpis druhého dne zápasů je stanoven na neděli od 8 hodin do 16 hodin.

online výsledky

ZÁZEMÍ A UBYTOVÁNÍ >> Možnost stravování ve školní jídelně (páteční večeře a sobotní snídaně od 7 hodin) a přespání v základní škole (vlastní karimatky a spací pytle). Jednotková cena je 250 CZK na osobu za teplou večeři, nocleh a snídani. V každé hale nebo u hřiště je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (limonády, párky v rohlíku apod.). Účastníci turnaje si mohou zakoupit speciální turnajové tričko. V blízkosti restaurace pro zajištění sobotních obědů pro družstvo - lze přiobjednat za cenu 90 CZK za obědové menu (polévka, hlavní chod, džbány s vodou).

Každé družstvo ubytované na základní škole (vlastní karimatky a spací pytle) bude platit depozit  2000 Kč, který bude vrácený v plné výšce při odchodu z turnaje, pokud se nevyskytnou žádné zaviněné škody na zařízení školy. Adresa školy je Kuřim, Jungmannova 813. Po ulici Jungmannova dojdete rovnou ke stadionu (vzdálenost 850 m, 12 minut chůze).

Trenérům nebo rodičům, kteří družstva doprovázejí, doporučujeme využít ubytování v blízkosti školy na adrese Kuřim, Otevřená 707/10 za cenu okolo 350 CZK/apartmán - kontakt zde. Pro náročnější lze doporučit kuřimský golfový resort Kaskáda na adrese Kuřim, Na golfu 1 s cenovou úrovní 1990 CZK/dvoulůžkový pokoj - kontakt zde

RELAX A ZÁBAVA >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim nebo na venkovní koupaliště (podle počasí) s hřištěm na plážovou házenou. Na páteční večer je organizován zábavný program pro účastníky turnaje. Pobyt lze také spojit s návštěvou známých brněnských památek ve středu města nebo využít tipy na výlet v Kuřimi.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky zasílejte e-mailem na uvedený kontakt a úhradu startovného je potřebné provést nejpozději do 1. 8. 2020. Do textu e-mailové přihlášky, prosím, uveďte také počet družstev a předběžný počet ubytovaných osob pro zajištění stravování. STARTOVNÉ na družstvo je 2000 CZK / 80 EUR (na bankovní účet klubu: číslo účtu 107-9350810207 / 0100). 

NAPOJTE SE S NÁMI >> Na sociálních sítích najdete fotografie a videa z loňského ročníku. O turnaji čtěte zprávu.

 Přihlášky účastníků >> 

  • Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716

Úhrady a zálohy >> 

  • Radim Vítek, e-mail: xvitek01@seznam.cz, tel. +420 737 671 653

Další kontakty organizátorů >> 

  • Michal Hanák, e-mail: info@halakurim.cz, tel. +420 604 931 599 (hala Kuřim)
  • Ivo Škrdlant, e-mail: mamutcup@email.cz, tel. 608 726 464 (hala Maloměřice)

Mapa a fotografie sportovišť >>