Festival_hazene_Partner_Cities_Cup

Do začátku turnaje zbývá:

Město Kuřim a SK Kuřim ve spolupráci s partnerskými kluby

zvou na turnaje kategorie mladších žáků a mladších žaček

KDY A KDE >>  sobota 28. - neděle 29. 8. 2021

POVRCH >> Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

KATEGORIE >> Mladší žáci a mladší žačky – chlapci a děvčata ročníků 2009 a mladší.

PRAVIDLA HRY >>  Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Rozhodčí deleguje Jihomoravský svaz ČSH.

HERNÍ SYSTÉM >> Turnaj PARTNER CITIES CUP se bude hrát paralelně na třech hřištích – ve sportovním areálu Stadionu Kuřim a ve Sportovní hale Kuřim, další sportovní hala je k dispozici v Brně - MaloměřicíchHerní systém je připraven na zápasy "každý s každým" ve třech paralelně hraných skupinách na třech hřištích. Základní skupiny proběhnou v sobotu na třech hřištích. V neděli se všechny zápasy o umístění odehrají už pouze v Kuřimi. Rozpis druhého dne zápasů je stanoven na neděli od 8 hodin do 17 hodin.

  online výsledky

  ZÁZEMÍ A UBYTOVÁNÍ >> Možnost zajistit a přespání na základní škole (vlastní karimatky a spací pytle). Jednotková cena je 150 CZK na osobu za nocleh a snídani. Platba je pořadateům při akreditaci družstva na turnaj. Snídaně jsou od 7 do 9 hodin.

  Každé družstvo ubytované na základní škole (vlastní karimatky a spací pytle) bude platit depozit  2000 Kč, který bude vrácený v plné výšce při odchodu z turnaje, pokud se nevyskytnou žádné zaviněné škody na zařízení školy. Adresa školy je Kuřim, Jungmannova 813. Po ulici Jungmannova dojdete rovnou ke stadionu (vzdálenost 850 m, 12 minut chůze).

  V každé hale nebo u hřiště je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (limonády, párky v rohlíku apod.). Účastníci turnaje si mohou zakoupit speciální turnajové tričko.

  V blízkosti sportovní haly je restaurace pro zajištění obědů nebo večeře pro každé družstvo - lze přiobjednat za cenu 90 CZK za obědové menu (polévka, hlavní chod, džbány s vodou). Příchod na oběd je vždy společný ve skupině, platba obědů probíhá obsluze přímo v restauraci.

  Trenérům nebo rodičům, kteří družstva doprovázejí, doporučujeme využít ubytování v blízkosti školy na adrese Kuřim, Otevřená 707/10 za cenu okolo 350 CZK/apartmán - kontakt zde. Pro náročnější lze doporučit kuřimský golfový resort Kaskáda na adrese Kuřim, Na golfu 1 s cenovou úrovní 1990 CZK/dvoulůžkový pokoj - kontakt zde

  RELAX A ZÁBAVA >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim nebo na venkovní koupaliště (podle počasí) s hřištěm na plážovou házenou. Na páteční večer je organizován zábavný program pro účastníky turnaje a hudební vystoupení kapel. Pobyt lze také spojit s návštěvou známých brněnských památek ve středu města nebo využít tipy na výlet v Kuřimi.

  JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky zasílejte e-mailem na uvedený kontakt do 1. 7. 2021. Do textu e-mailové přihlášky, prosím, uveďte také počet družstev a předběžný počet ubytovaných osob pro zajištění stravování. Zde je úhrada startovného.

  NAPOJTE SE S NÁMI >> Na sociálních sítích najdete fotografie a videa z loňského ročníku. O turnaji čtěte zprávu.

   Přihlášky účastníků >> 

  • Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716

   Další kontakty organizátorů >> 

   • Michal Hanák, e-mail: info@halakurim.cz, tel. +420 604 931 599 (hala Kuřim)
   • Ivo Škrdlant, e-mail: mamutcup@email.cz, tel. 608 726 464 (hala Maloměřice)

   Mapa a fotografie sportovišť >>