CHOCO CUP mladších žáků

SK Kuřim zve na 7. ročník turnaje CHOCO CUP mladších žáků

KDY A KDE  >>  sobota 20. ledna 2024 od 9.00 do 17.30 hodin ve Sportovní hale KuřimJaký byl CHOCO CUP? Shlédněte video.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky zasílejte e-mailem na uvedený kontakt a úhradu startovného 3500 CZK / 140 EUR za družstvo  Kontakt pro přihlášky týmů: Martin Kunc, e-mail: martinkunc@volny.cz, tel.: +420 702 208 335

KATEGORIE  >>Mladší žáci – ročníky 2011 a mladší (M12).

PRAVIDLA HRY >>Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Jsou delegováni rozhodčí ČSH. Hrací doba je zkrácena na 1 x 20 min bez přestávek, povolen pouze 1x time out. Mezi dalším utkáním je nejvýše 5 minut přestávka.

SYSTÉM TURNAJE  >>   Hraje každý s každým Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí vzájemný zápas.

• 2017 Karviná

POVRCH >>  Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

OBČERSTVENÍ >>  V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v ceně 125 CZK za obědové menu (polévka, hlavní chod, džbány s vodou).

RELAX >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít hromadné slevy na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim

CENY >> Pro první tři družstva jsou připraveny ceny, vítěz získá putovní pohár, proběhne také vyhlášení nejlepšího hráče a brankáře. Každé družstvo dostane diplom a tašku se sladkostmi.

Hlavním partnerem turnaje je společnost ČOKOLÁDOVNY FIKAR.