CTS Kuřim Cup mladších žaček

Zveme vás na CTS Kuřim Cup - turnaj mladších žaček

KDY A KDE  >>  neděle 14. ledna 2024 od 9.00 do 18.00 hodin ve Sportovní hale Kuřim.

JAK SE PŘIHLÁSIT >> Přihlášky odešlete vyplněním formuláře nebo e-mailem na uvedený kontakt. Úhradu startovného 3500 CZK / 140EUR za družstvo proveďte online platbou  do 31. prosince 2023. Kontakt pro přihlášky týmů: Petr Ondrášek, e-mail: ondrasek@kurim.cz, tel.: +420 775 712 716

KATEGORIE >> mladší žákyně – ročníky 2011 a mladší (U12).

PRAVIDLA HRY >> Hra podle pravidel ČSH 6+1 pro kategorie mladšího žactva. Jsou delegováni rozhodčí JmKS ČSH. Mladší žačky hrají s míčem velikosti 0.
Speciální pravidlo je, že při rozdílu o 10 a více branek je povinen trenér vedoucího družstva stáhnout ze hry jednoho hráče. Hrajeme pro radost ;-)
Mezi zápasy je max. 5 minut času a hned navazuje další zápas. Čekací doba je z důvodu plynulosti turnaje nejvýše 5 minut, jinak následuje kontumace utkání.

HRACÍ DOBA  >>  Hrací doba je zkrácená na 1 x 20 minut. Trenéři mají k dispozici pouze 1x timeout.

SYSTÉM TURNAJE  >> Turnaje se účastní 8 týmů, hraje se každý s každým ve dvou skupinách. Počítá se skóre. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu bod. Při bodové rovnosti určuje pořadí 1) vzájemný zápas, případně minitabulka vzájemných zápasů, 2) skóre, 3) počet vstřelených branek.

ČASOVÝ ROZPIS ZÁPASŮ  >>   Rozpis zápasů a výsledky on-line přes aplikaci Sportnect

POVRCH >>  Povrch ve sportovní hale je Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

OBČERSTVENÍ >>  V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů v blízké restauraci.

RELAX >> V průběhu turnaje mohou všichni účastníci turnaje využít koupání ve vedlejší budově Wellness centra Kuřim za poloviční cenu.

CENY >> Pro družstva jsou připraveny diplomy a ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráčky a brankářky. Přehled předchozích vítězů a oceněných týmů turnaje >>> 2022: 1. Zlín, 2. Ledeč nad Sázavou, 3. Jindřichův Hradec, ... 2023: 1. Malacky/Rohožník, 2. Zlín, 3. Kuřim, ... 2024: 1. Trenčín, 2. Havlíčkův Brod, 3. Kuřim, ... 2025: ???