Zápas v Hustopečích se místy proměňoval v exhibici a vítězství 40:14 je zasloužené.

Domácím Hustopečím jsme nedali šanci.

Legata Hustopeče - SK Kuřim 14:40 (9:24)

Na nedělní zápas jsme zajížděli bez našich stálých brankářů, kteří díky zranění a nemoci nemohli jet. Proto jsme museli do branky nasadit hráče z pole nejprve Adama Eremiáše a na druhou půli Ondru Pokorného.
Taktika před zápasem byla jednoznačná - zpevnit obranu, pokrýt střelce domácích a nátlakovou hrou získavat míče a zakončovat z rychlých útoků. Kluci od počátku na soupeře doslova "vlítli" a svým pohybem nedali soupeři sebemenší šanci.  V 10 min. byl stav 13:2  v náš prospěch a pak už jsme průběžně dávali všem kukům stejný prostor ve hře. Prosadili se skoro všichni.  Ve druhém poločase jsme trochu polevili v koncentraci a nechali se zbytečně dvakrát po sobě vyloučit , čímž jsme se dostali z tempa a trvalo nám asi 5 minut než jsme se do zápasu zase vrátili. Soupeř se snažil, ale my jsme ho předčili pohybem a nenechali ho zbytečně se dostávat do šancí.
Některé naše akce se líbili i jinak loajálním divákům soupeře. Podali jsme kvalitní kolektivní výkon ozdobený dobrými výkony našich zaskakujících brankářů, kteří si i zahráli v poli. Kluky zápas bavil a bylo na nich vidět, že cítili šanci se prosadit proti soupeři, který toho moc proti nám neukázal.
 Sestava a branky:  Eremiáš 1, Pokorný 8 - Kelemen 1, Dolasiňski 11, Veselý P. 5, Sadílek 2, Tamborlani 1, Růžička 3, Hlucháň 4, Zábrž, Veselý M. 4, Kolařík

odkaz na utkání:Házená Hustopeče – SK Kuřim 14:40 – Český svaz házené (handball.cz)