KDY A KDE: SOBOTA 9. prosince 2023 od 9 hodin ve Sportovní hale Kuřim

• PRO MINIŽÁKY (dívky a chlapci ročníku narození 2013 – 2014)
    • turnaj minižactva se bude hrát na dívčí a chlapeckou skupinu
  • PRO PŘÍPRAVKU (smíšená družstva - dívky a chlapci ročníku narození 2015 a mladší)

POVRCH: Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

STARTOVNÉ: 1500 CZK za družstvo (za každé družstvo přihlášené na turnaj - pokud máte dvě družstva je potřeba provést dvě samostatné platby atd...) prosíme provést zde https://www.hazena-kurim.cz/e-shop/startovne-na-turnaje-a-akce-poradane-sk-kurim/mikulassky-ferin-cup/

OBČERSTVENÍ: V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (párky v rohlíku apod.). V případě zájmu kontaktujte včas pořadatele pro možnost zajištění obědů pro družstvo (cena bude upřesněna).

Po skončení turnaje mohou účastníci turnaje využít hromadnou slevu na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim.

Pravidla hry >>> Turnaj se hraje podle pravidel miniházené ve složení 4 + 1 hráčů na hřišti 20 x 16 metrů. Platí pravidlo, že povolen je pouze jednoúderový driblink. Povinná je osobní obrana. Utkání ve skupině se hraje na 1 x 10 až 12 minut (rozlosování uřesní pořadatel). Hraje se na jednu periodu bez přestávky. Při jakémkoli faulu zezadu nebo ve výskoku následuje vyloučení faulujícího hráče, ale tým nehraje v oslabení, ale pouze jej musí vystřídat na dobu nejméně 2 minut za jiného hráče. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu 1 bod.

Rozstřel o bonusový bod >>> Po každém zápase následuje specialita turnaje, kterou je rozstřel o bonusový bod do tabulky. Jedná se o samostatné nájezdy 5 hráčů na obou stranách (nedohodnou-li se trenéři jinak). Princip nájezdů spočívá v tom, že hráč od svého brankoviště přihrává míč brnakáři (u přípravky je možno přihrát rozhodčímu) a vybíhá do útoku, přijímá nahrávku a střílí na bránu. Je povolen jednoúderový driblink. Rozstřel nesmí po pěti nájezdech skončit remízou. V takovém případě pokračuje po 1 hráči z obou stran, dokud se nerozhodne o vítězi.