Mikulášský Ferin Cup minižactva

SK Kuřim Handball tradičně pořádá Mikulášský FERIN CUP

KDY A KDE: NEDĚLE 4. prosince 2022 od 9 hodin ve Sportovní hale Kuřim 

  • PRO MINIŽÁKY (dívky a chlapci ročníku narození 2012 – 2013) JE KAPACITA TURNAJE NAPLNĚNA
  • PRO PŘÍPRAVKU (dívky a chlapci ročníku narození 2014 a mladší) JE KAPACITA TURNAJE NAPLNĚNA

POVRCH: Povrch v hale Taraflex, je nutná řádná halová obuv bez černé podrážky (non-marking).

STARTOVNÉ: 1500 CZK / 60 EUR za klub (jeden poplatek za každý tým přihlášený na turnaj - pokud máte dva týmy je potřeba provést dvě samostatné platby atd...) prosíme provést zde https://www.hazena-kurim.cz/e-shop/startovne-na-turnaje-a-akce-poradane-sk-kurim/mikulassky-ferin-cup-2022/

OBČERSTVENÍ: V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů pro družstvo (cena 155 CZK / 7 EUR za obědové menu).

Po skončení turnaje mohou účastníci turnaje využít hromadnou slevu na 60 minutové vstupy do Wellness centra Kuřim.

Pravidla hry >>> Turnaj se hraje podle pravidel miniházené ve složení 4 + 1 hráčů na hřišti 20 x 16 metrů. Platí pravidlo, že povolen je pouze jednoúderový driblink. Povinná je osobní obrana. Utkání ve skupině se hraje na 1 x 10 minut. O umístění se hraje 1 x 12 minut. Hraje se na jednu periodu bez přestávky. Při jakémkoli faulu zezadu nebo ve výskoku následuje vyloučení faulujícího hráče, ale tým nehraje v oslabení, ale pouze jej musí vystřídat na dobu nejméně 2 minut za jiného hráče. Zápas může skončit remízou. Za výhru jsou 2 body do tabulky, za remízu 1 bod.

Rozstřel o bonusový bod >>> Po každém zápase následuje specialita turnaje, kterou je rozstřel o bonusový bod do tabulky. Jedná se o samostatné nájezdy 5 hráčů na obou stranách (nedohodnou-li se trenéři jinak). Princip nájezdů spočívá v tom, že hráč od svého brankoviště přihrává míč rozhodčímu a vybíhá do útoku, přijímá nahrávku a střílí na bránu. Je povolen jednoúderový driblink. Rozstřel nesmí po pěti nájezdech skončit remízou. V takovém případě pokračuje po 1 hráči z obou stran, dokud se nerozhodne o vítězi.

Kontakty na organizátory >>>

  • Vít Rainer, rainervit@gmail.com, +420 777 769 349

Sladké ceny jsou připraveny pro každého. Bavme se házenou :-)