Hustý brankostroj v Hustopečích

První březnová neděle byla pro nejmladší adepty kuřimské házené ve znamení dalšího turnaje JmKS ligy v miniházené. Tentokráte se kuřimská družstva kluků a holek vypravila do Hustopečí, kde sehrála turnaj v místní sportovní hale. Soupeřem byly Hustopeče, Bohunice, Újezd, Juliánov a Měnín. Kuřimská družstva bojovala s velkým nasazením a hustě nasázela spoustu branek do sítě soupeřů.

Holky sehrály pěkné zápasy v sestavě Vanda Ondrášková, Kristýna Vaverová, Veronika Vičarová, Nicola Hoblíková, Eva Vlčková, Nela Lepková, Martina Zbranková, dále Emma Marečková, která se na prvním turnaji uvedla hned několika brankami, a nejmenší člen týmu Anetka Šášková. 

Přípravku, která všechny soupeře drtila, táhl zejména střelec Maxim Machek, ale dobře se dařilo také dalším mladým plejerům s kohoutem na hrudi: Jan Zouhar, Matěj Hromádko, Matěj Šášek, Jaroslav Kovář, Daniel Šulák, Vojtěch Chýlek a Jakub Viktorin. 

Minižáci hráli na dvě družstva v sestavě Jan Kunc, Maxim Jedlička, Alexandr Chovanec, David Veselý, Jakub Štětka, Karel Ježek, Simon Kolář, Tomáš Procházka, Vendelín Vítek, Petr Zouhar, Josef Kovář, Simon Jacko, Jakub Kornia, Vojta Tyl, Fanda Rizner a Mates Olšovský.

Mladší i starší kluci, a stejně tak i holky, si vedly v soubojích se svými soupeři velmi zdatně a přestože se nehrálo na výsledky, odcházeli z každého zápasu s dobrým pocitem, že se nenechali nikým přehrát, při hře se nikdo nezranil a turnaj si všichni dobře užili. Cestou do autobusu si pak každý tým podělil balíček sladkých odměn.

-pond-