PLAYMINIHANDBALL liga ve Stupavě

Náš patrnerský klub HC Taran Stupava nachystal pro letošní sezonu seriál turnajů PLAYMINIHANDBALL liga. 

Na první kolo jsme vyrazili 10.11.2018 a začali jsme vítězně.

V prvním zápase jsme narazili na THA Martin. Soupeř na nás vyrokoval se zónovou obranou, které naše kluky zaskočila. Jakoby měli strach vystřelit na bránu, dát gól. Po velkém boji , ale nakonec zvítězili 6:4. Po zápase, i za použití videa, trenéři klukům vysvětlili, co by v příštích zápasech měli dělat jinak, a oni to k jejich velké radosti v dalších dodržovali.

V těch jsme se postupně utkali se čtyřmi družstvy domácího HC Tatran Stupava. Zvítězili jsme ve všech 11:8, 13:9, 16:5 a 19:5. Všechny zápasy měly podobný průběh. Soupeř velmi tvrdě bránil. Naši kluci měli navrch v rychlosti a v tahu na bránu. A když bylo nejhůř, podržel nás Adam, který celý turnaj chytal ve skvělé formě.

Za zmínku určitě stojí i jedna kuriozita kuřimského týmu. Několikrát se v průbehu turnaje stalo, že jsme měli na hřišti jenom leváky. Honzu, Davida, Matyáše a Lukáše :-).

Po turnaji trenéři kluky pozvali na pizzu, kterou si opravdu zasloužili

Sestava a góly: Adam Eremiáš 11, Alois Uher 16, David Veselý 2, Jáchym Broža 2, Jan Kunc 7, Lukáš Kráčman 6, Matyáš veselý 12, Michael Vališ 10

fotogalerie zde