Výjezd do Ivančic se holkám povedl

Říjnový výjezd do Ivančic se holkám herně vydařil. Sehrály sedm zápasů.

Pro minižačky byla neděle 13. října druhým turnajovým dnem soutěží JmKS v miniházené. Nejmenší holky Kuřimi sestavily osmičlenné družstvo, které bylo velmi konkurenceshopné, ve složení Dominika Kosmáková, Eva Vlčková, Nela Lepková, Vanda Ondrášková, Kristýna Vaverová, Martina Zbránková, Martina Sliwková a s nimi předškoláček Aneta Šášková.

O výsledky v turnaji miniházené nešlo, spíše o dobrý pocit ze hry. Radost ale předvedenou hrou a množstvím branek holky udělaly sobě i přítomným rodičům, kteří do Ivančic přijeli fandit. Sehrály sedm zápasů s týmem kluků Kuřimi, holek Bohunic, kluky Bohunic, holkami Ivančic, kluky Ivančic, Měnínem a Nových Bránic. Bylo zřejmé, že pět ze sedmi zápasů kuřimské holky své soupeře přestřílely a přehrávaly, přestože se ještě většina z nich teprve seznamuje s pravidly miniházené. Nejsilnějším soupeřem jim byli kuřimští kluci, kteří byli znatelně důraznější při bránění, zatímco děvčata hrají obranu ještě zcela bezkontaktně.

Pochvalu zaslouží děvčata zejména za předvedené nasazení. Většina holek se zlepšila oproti předchozímu turnaji ve schopnosti přejít s míčem na útočnou polovinu a v lepším v tahu na branku s chutí dát gól. To se téměř všem podařilo vrchovatě.

Fotografie najdete také zde.

Příští turnajový den soutěže JmKS miniházené bude v sobotu 26. října opět v domácím prostředí kuřimské haly.

-pond-