Dorostenci jsou v podzimní část sezony doma bez porážky

V posledním letošním domácím zápase přivítali kuřimští dorostenci pátý celek 2. ligy Sokol Velké Meziříčí. Od začátku utkání bylo patrné, kdo bude mít v tomhle utkání navrch. Domácí hosty převyšovali ve všech herních činnostech a i přes průměrný výkon od začátku postupně navyšovali své vedení. Hostujícímu celku dělala problém obrana 1-2-3 a to i přesto, že se dopustila pár chyb. Poločasové skóre se sice zastavilo na světelné obrazovce na skóre 20:11, ale mohlo být mnohem výraznější.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, VelMez nekladl přílišný odpor, a tak domácí i přes občasné neproměňování jasných brankových příležitostí s přehledem dokráčeli k povinnému vítězství 42:21. Zahráli si všichni hráči a v brance se několika pěknými zákroky předvedl i Jirka Matějka.

Nadcházející sobotu dojde v posledním podzimním kole k očekávanému přímému souboji o první místo, dvou dosud suverénních týmů - Handball club Olomouc 1966 vs. SK Kuřim. Ani jedno z mužstev neztratilo doposud ani bod, a tak se rozhodne, kdo přezimuje v tabulce 2.ligy JM na prvním místě. V domácím prostředí se naši dorostenci představí po zimní přestávce až 16. 3. 2019 proti SHC Maloměřice.