mladší dorost: Laxní výkon nám na výhru v Uničově stačil

mladší dorost:  Vítězství nad posledním Uničovem po laxním výkonu

Házená Uničov - SK Kuřim  26:30 (12:18)

Přes nepřízeň počasí jsme vyrazili do Uničova. U Olomouce náš minibus začal mít technické potíže a museli jsme zastavit na nezbytnou opravu stěrače. Bohužel oprava se protáhla a my jsme měli zpoždění. Díky tomu zápas začal o hodinu později. Děkujeme soupeři, který na nás hodinu čekal.

Začátek utkání nás zastihl asi ještě myšlenkami v autobusu a prvních 10 minut jsme se na hřišti hledali a nadšeně bojující domácí nám nedali nic zadarmo. Porpvé do vedení jsme se dostali až v 10. minutě.  Obrana jakžtak fungovala, ale v útoku jsme měli hodně ztrát míčů. Kluci chtěli nastřílet co nejvíc branek a nic nám nevycházelo. Pak jsme ještě zpevnili obranu a začali z rychlých útoků skórovat. Soupeř naše tempo nezachytil a v poločase jsme vyhrávali o 6 branek. Kdyby jsme vedli o 15 branek nikdo by se nedivil, ale naši hráči se v koncovce trápili.  

O poločase jsme se snažili zklidnit a koncentrovat na hru, bohužel výkon ve druhém poločase byl ještě tristní něž v tom prvním. Naši hráči soupeře hodně podcenili a hráli bezstarostně dále. Ve vyložených šancí jsme dělali technické chyby jako přešlapy brankoviště nebo jsme trefovali brankáře domácích. Na hráčích byla vidět nízká koncentrace a podcenění soupeře. Opravdu minimálně 20 technických chyb za poločas je opravdu hodně a to byly laciné chyby. Trest se dostavil následovně v polovině utkání se domácí dotáhli na rozdíl 3 branek a my jsme najednou znejistěli. Ke konci musela hrát základní sestava, abychom vítězství udrželi. Celý druhý poločas jsme nemohli najít tempo. Bohužel v tomto utkání jsme podali podprůměrný výkon a nikoho nelze pochválit. Pozitivum byla pouze upachtěná výhra nad posledním týmem tabulky, který toho moc nepředvedl. 

sestava a branky:  Borkovec, Wismek - Tamborlani 2, Němeček 2, Ondrášek 1, Kourek 2, Tyl, Vališ 1, Veselý 2, Smejkal 4, Sadílek 3, Hlucháň 6, Jelínek 1, Vaněk 6.