Mladší dorost stále bez porážky

Ve šlágru 8. kola 2. ligy mladšího dorostu JM se utkala neporažená druhá Kuřim a třetí SKKP Brno, které dosud ztratilo body pouze s vedoucí Olomoucí. Od začátku se hrála rychlá a vyrovnaná házená.Domácí prohrávali pouze v první minutě a v 8. min si vytvořili čtyřbrankový náskok. Ten navýšili o deset minut později na 13:7 hlavně díky výbornému Ondrovi Buňkovi v brance a i díky nepřesné koncovce hostí. Nicméně do poločasu byl rozdíl jen tří branek.

V druhém poločase se skóre pravidelně navyšovalo na obou stranách,domácí držel pořád výborný Ondra v brance a tak se kuřimským podařilo odskočit v 48. min na pět branek 28:23. Hosté se ale nevzdali,hráli neustále rychlou házenou a tak pět minut před koncem domácí vedli pouze o gól!

Závěr ale kuřimští zvládli,už v posledních 4 minutách neinkasovali, přidali dvě branky a zvítězili 32:29. V příštím kole se představí kuřimští dorostenci na palubovce Bohunic.