Mladší dorostenci v prvním zápase vítězně

Po dlouhých letech se v Kuřimi podařilo sestavit tým mladšího dorostu, který se v prvním mistrovském zápase utkal v 2. lize JM s týmem Újezdu u Brna.
První poločas byl vyrovnaný a tak si ani jeden z týmů nevytvořil výraznější náskok. Útoky převyšovaly obrany, padalo tak hodně branek. Domácí měli problémy v obraně s rychlými spojkami, které proskakovaly anebo shazovali na zakončení do křídel. Domácím se v útoku až na pár chyb dařilo taky prosazovat, a tak z toho byl poločasový výsledek 19:17.
V druhé půli už převzali otěže zápasu jasně domácí a postupně navyšovali náskok. Hostům už došly síly, nebyli tolik agresivní, a i proto v druhém poločase dali jen 8 branek. Kuřimáci po chybách hostů lehce skórovali z rychlých protiútoků, a to ještě spoustu šancí spálili. V domácím týmu se prosadili střelecky téměř všichni hráči. Konečný výsledek 39:25.

Uvidíme, jak se bude dařit proti silnějším soupeřům. V příštím kole mají kluci volno, nastoupí až za 14 dní proti týmu Nových Bránic.