Prohra s rezervou KP Brno po nevýrazném výkonu

Náš tým nestačil na rezervu sousedního KP Brno.

SK Kuřim - Handball Brno B  22:28 (10:16)

V týdnu před utkáním trénovalo pouze 5 hráčů díky různým důvodům včetně nemocí. Na utkání bylo k dispozici pouze 9 hráčů, proto byli povolání do sestavy i 3 starší žáci, pro které to byla premiéra v dorostenecké kategorii.  Do základu nastoupili právě hráči, kteří absolvovali tréninky v týdnu a nacvičili si určité herní varianty. Do utkání naše zahajovací sestava vstoupila velice dobře  a kluci plnili přesně co jsme si řekli - zabezpečená obrana a rychlý přechod.  Bez problémů jsme vedli 5:1  a 7:3 a zdálo se, že  máme utkání pod kontrolou. Bohužel, jsme museli sestavu prostřídat a hráči z lavičky nedokázali na výkon úvodní sestavy navázat. V 17. minutě  jsme ještě vedli 9:8, ale pak soupeř díky naší nedůrazné obraně a špatnému zakončení  otočil během 9 minut na 9:16 a to o vývoji celého utkání rozhodlo. Bohužel, někteří hráči přestali bojovat o lepší výsledek. Ve druhém poločase jsme změnili obranu a získali hodně míčů, takže se s výsledkem dalo něco dělat, bohužel tentokrát jsme zase zahazovali šance. Ne že by hostující gólman všechno skvěle pochytal, ale naše střely často končili mimo soupeřovu branku. V některých momentech jsme měli i problém s přesnou nahrávkou. Starší žáci v sestavě (Eremiáš, Tamborlani a Němeček) to měli těžké byla to jejich premiéra, ale nezklamali. Z našeho týmu lze vyzdvihnout výkon Lukáše Dolasiňského, který na soupeře svým pohybem platil a našeho brankáře Sama Vilímka. Tom Čejka a Čenda Hlucháň si odehráli své. Ostatní moc nepřesvědčili a tréninkový výpadek byl na nich znát. Druhý poločas jsme sehráli naprosto vyrovnaně. Ztráta bodů mrzí, protože soupeř byl více než hratelný.

sestava a branky: Vilímek - Cabejšek 1, Buček, Dolasiňski 6, Eremiáš, Čejka 6, Ondrášek 1, Šudák 2, Veselý, Němeček 1, Tamborlani, Štefan 1, Hlucháň 3, Zábrž 1.