Béčko mladších žáků sebralo první body

Béčko mladších žáků stejně jako vloni startuje v soutěži Liga Vysočiny. Primárním cílem je využít soutěž ke startu všech kluků, protože pro mnohé je to první příležitost k přechodu z 4+1 miniházené do 6+1 házené. Přesto rezerva mladších žáků na Vysočině sehrála pěkné zápasy a s podporou několika kluků z áčka nakonec sebralo první bodový zisk. Mise na Vysočinu splnila účel, kluci si všichni v zápasech za béčko vrchovatě zahráli a všichni kromě brankářů již dali branku. 

 

5. kolo Liga Vysočiny

Sokol Žďár nad Sázavou – SK Kuřim B 6:21 (2:9)

Zápas byl v jasné režii kuřimských Kohoutů, kteří odskočili soupeři v úvodních deseti minutách při osobní obraně. Dále pokračovali vytaženou aktivní 3:3 obranou, čímž posbírali spoustu míčů a z rychlých brejků trestali soupeře.

Sestava a branky Kuřimi: Vilímek Sam – Ondrášek Štěpán 5, Pokorný Ondřej 8, Buček Leoš 4, Kelemen Oliver 1/1, Eremiáš Adam 1, Kunc Jan, Petrásek Ondřej, Čejka Vítek 1, Kráčman Lukáš, Štefan Nicolas. 

 

6. kolo Liga Vysočiny

Sokol Velké Meziříčí – SK Kuřim B 17:15 (5:5)

Zápas proti soupeři, který hrál zataženou obranu nebo systém 5:1, ze začátku dělal potíže spojkám Kuřimi, ale nakonec si kuřimští kluci hrou 1:1 našli cestičky ke vstřelení branek a zápas se stal vyrovnanou partií až do samého závěru. 

Sestava a branky Kuřimi: Vilímek Sam, Petrásek Ondřej – Eremiáš Adam, Kunc Jan, Kelemen Oliver 1/1, Buček Leoš 3, Broža Jáchym, Pokorný Ondřej 7, Štefan Nicolas 1, Ondrášek Štěpán 2, Čejka Vítek, Kráčman Lukáš 1.

 

7. kolo Liga Vysočiny

Nové Veselí A – SK Kuřim B 13:12 (5:4)

Domácí Veselí hraje dynamickou házenou s aktivní obranou, tedy podobný stly, který Kuřimi vyhovuje. Rychlostí se kuřimští kluci dobře přizpůsobili svému soupeři a sehráli velmi pěkný zápas. V něm byli po celou dobu o branku pozadu. V poslední sekundě po zákroku na střílejícího Bučka zřejmě měli rozhodčí nařídit sedmičku, ale místo toho zápas ukončili a nedali tak žádnou možnost Kuřimi srovnat skóre.

Sestava a branky: Vilímek Sam, Petrásek Ondřej – Eremiáš Adam 2, Kunc Jan 1, Kelemen Oliver 1, Buček Leoš 2/1, Broža Jáchym, Pokorný Ondřej 1, Ondrášek Štěpán 3, Čejka Vítek 2, Kráčman Lukáš, Štefan Nicolas 1. 

-pond-