Čokoládový turnaj opanovali Kysučané

Třetím rokem se uskutečnil turnaj mladších žáků, který  se v Kuřimi odehrál pod názvem CHOCO CUP 2019. Hlavním partnerem turnaje byla společnost Čokoládovny Fikar.

Přípravný turnaj měl velmi dobré zastoupení. O mezinárodní zastoupení se letos postaraly dva týmy ze Slovenska. Bratislavský kraj reprezentovali kluci z partnerského klubu Tatran Stupava a ze Žilinského kraje přijeli chlapci z MŠK Kysucké Nové Mesto, kteří se nakonec radovali z prvenství a stali se novými držiteli putovního poháru.

Domácí kluci sehráli se soupeři čtyři kvalitní a vyrovnané zápasy (Stupava 10:13, Kysucké Nové Město 11:16, Havlíčkův Brod 15:16, Centrum Haná 10:15), ale o výsledky, jejichž přehled najdete podrobněji ZDE, až tolik nešlo. V této fázi sezóny to především byla dobrá příležitost vyzkoušet si souhru z tréninků a cvičit nové pokyny pro obranné systémy.

Video z turnaje najdete ZDE a fotografie TADY

Sestava a branky Kuřimi:

Dan Blažek, Jan Vaněrka – Martin Cabejšek 10, Ondřej Navrátil 2, Leoš Buček 1, Lukáš Dolasinski 2, Prokop Šudák 8, Oliver Kelemen, Martin Růžička, Vojta Pavlíček, Tomáš Běhavý 9, Tomáš Čejka 6 a Ondřej Pokorný 7.