Mladší žáci: dokonalý obrat proti áčku Kéniku

SK Kuřim "A" - SKKP Brno "A" 14:8 (4:6)

V osmém kole JM ligy se A-týmu kuřimských Kohoutů postavil A-tým brněnského KP. Od začátku se o něco lépe dařilo hostům, kteří si udržovali těsný náskok. Domácím se nedařily rychlé přechody ani hra proti zatažené obraně soupeře. Střelecky se těžko prosazovali proto vytáhlému a dobře chytajícímu brankáři Brna, který pokryl všechny pokusy z křídel a za devítkou. Poločasové skóre 4:6 však stále dávalo naději na obrat.

Přestávková domluva týmu pomohla. Do druhé půle na hřiště vletěl tým Kuřimi jako lavina a dokonale otočil vývoj zápasu. Kluci využívali rychlé přechody, ztratili ostych hrát jeden na jednoho a prosazovlai se střelbou až z hranice brankoviště. Příkladem šel na rozehrávce hrající Tomáš Běhavý. První branku za A-tým vybojoval na pivotu hrající Čeněk Hlucháň. Dobrý výkon podali také oba dva brankáři.

Opět se tak potvrdilo, že jsme týmem spíše druhých poločasů.

Sestava a branky:

Blažek Daniel, Vaněrka Jan - Cabejšek Martin 2, Navrátil Ondřej, Hlucháň Čeněk 1, Dolasiňski Lukáš 1, Růžička Martin, Ondrášek Štěpán, Kolosinskyj Vadim 1, Běhavý Tomáš 4, Čejka Tomáš 4/1 a Pokorný Ondřej 1.