Mladší žáci v září všechny převálcovali

Do startu podzimní sezóny Jihomoravské ligy dostali Kuřimští v rozlosování soutěže mladších žáků na úvod tři silné brněnské kluby. Hoši z Kuřimi ukázali, že jsou velmi dobře připraveni a všechny soupeře přejeli nečekaně vysokými výhrami. Po každém zápase tak zazněla tykyna - vítězný kuřimský pokřik, který násobí radost ze hry.

1. kolo JM ligy mladších žáků

KP Brno – SK Kuřim 19:32

Mladší žáci začali sezónu nečekaně přesvědčivou výhrou nad brněnským KP, které je pasováno mezi favority celé soutěže. Poctivý a bojovný výkon v prvním poločase (8:18) položil základ k vysoké výhře v oboustranně kvalitním zápase.

Sestava a branky: Eremiáš Adam – Buček Leoš 4, Buzáš Michal 3/1, Pokorný Ondřej 9, Hlucháň Čeněk, Dolasinski Lukáš 7/1, Ondrášek Štěpán 4, Kunc Jan, Navrátil Ondřej 2, Čejka Vítek 1, Veselý Pavel a Kelemen Oliver.

2. kolo JM ligy mladších žáků

SK Kuřim – SHC Maloměřice 30:5

Mladší žáci zvládli první domácí zápas v sezóně na jedničku, když přejeli oslabené Maloměřice jasnou výhrou 30:5. Odehráno v klidném tempu, do střelecké listiny se postupně zapsali všichni hráči.

Sestava a branky: Eremiáš Adam, Vilímek Sam – Buček Leoš 1, Buzáš Michal 6, Pokorný Ondřej 4, Hlucháň Čeněk 1, Dolasinski Lukáš 7, Ondrášek Štěpán 3, Kunc Jan 2, Veselý Pavel 4, Vališ Michael 1, Tamborlani Luca 1.

3. kolo JM ligy mladších žáků

Tatran Bohunice – SK Kuřim 9:25

Mladší žáci Kuřimi pokračovali na vítězné vlně. Rychlým přístupem nedovolili střelcům na spojkách Bohunic zpracování míče. Velmi trápil soupeře v prvním poločase Adam Eremiáš, který branku svými zákroky téměř zavřel. O zápase tak Kohouti rozhodli ještě v prvním poločase, kdy si vypracovali náskok deseti branek. Zbytek utkání tak mohli dohrávat v klidném tempu.

Sestava a branky: Eremiáš Adam, Vilímek Sam – Buček Leoš 1, Buzáš Michal 7, Pokorný Ondřej 5, Kelemen Oliver, Dolasinski Lukáš 9, Ondrášek Štěpán 2, Veselý Pavel 1, Tamborlani Luca a Čejka Vítek.