Mladší žáci zakončili přípravu generálkou v Havlíčkově Brodě

Posledním přípravným zápasem před startem sezóny se pro družstvo mladších žáků SK Kuřim stal v sobotu přípravný zápas, na který kluci vyjeli vlakem do Havlíčkova Brodu.

Více než konečná výhra Kuřimi o dvanáct branek bylo pro kluky důležité osvěžit si naučený systém obrany a správné postavení ze soustředění, a to zejména pro nové kluky, kteří tvoří polovinu týmu. Samotná hra ještě má tak ještě velké rezervy a odpovídala tomu, v jaké fázi sezóny se družstvo plné začátečníků nachází. Kluci se dobře soustředili na samotné postavení na hřišti, ale chyběla už aktivní obrana s přístupem na míč. V útočné činností se týmu docela dařilo v rychlém přechodu, ale kombinace mnohdy končila nepřesnou přihrávkou do běhu nebo chyběl pohyb a pestřejší hra od přihrávek do pivota až po samotnou střelbu spojek z dobrého náběhu. Přesto klukům patří pochvala za snahu a hezký výsledek.

Ze zápisu:

Havlíčkův Brod – Kuřim 18:30

Sestava a branky: Ondřej Pokorný, Josef Ošmera - Prokop Šudák 3, Štěpán Vařecha 8, Lukáš Volf, Vadim Kolosinskyj 4, Tomáš Běhavý 3, Štěpán Ondrášek 2, Leoš Buček 2, Lukáš Dolasinski 8 a Štěpán Procházka 2.