Trenéři představili plány rodičům mladších žáků

Konec přípravného období a začátek podzimní sezóny byl správný okamžik pro schůzku realizačního týmu družstva mladších žáků s jejich rodiči.

Schůzka za účasti 25 zástupců rodičů proběhla ve čtvrtek 13. září v klubovně nové sportovní haly. U družstva se představuje nový trenérský tým. Vedoucím družstva je Vít Rainer a trenéři Petr Ondrášek a Jiří Mikel. Realizační tým představil roční tréninkový plán, jeho cíle a milníky. Družstvo „A“ čeká na podzim 11 zápasů v Jihomoravské lize a družstvo „B“ mladších žáků 20 zápasů v lize kraje Vysočina, v nichž trenéři plánují rozložit zápasovou zátěž na 28 hráčů, kteří v srpnu nastoupili do tréninkové přípravy.

Kromě mistráků a přípravných zápasů má družstvo v plánu sehrát 3 turnaje – domácí WINTER CUP v Kuřimi (19. ledna), třídenní ZORNO CUP ve slovenské Stupavě (1. – 3. února) a velikonoční PRAGUE HANDBALL CUP, který proběhne 18. až 22. dubna 2019.

Z organizačních novinek byla představena rodičům chystaná revoluce v zápasových dresech se jmenovkami hráčů. Zazněla také povinnost registrace všech členů na klubovém webu, přihlašování na zápasy pomocí aplikace Tymuj a rezonovaly také nové podmínky provozu ve sportovní hale (čistá zóna a špinavá zóna). U příspěvků nadále platí, že osvobozen od příspěvků zůstává ten, komu se podaří získat pro klub sponzora.

Rodiče přinesli námět zavést na webu on-line burzu vybavení, ze kterého kluci vyrostou a přání zavést v hale zamykatelné skříňky. Trenéři se také dohodli s rodiči na tom, že termín letního soustředění žáků ve Velkém Meziříčí bude oznámen s ohledem na potřebu plánovat dovolenou už během zimní přestávky.