Holky odehrály zápasy s vedoucími celky tabulky

V přátelské atmosféře nové sportovní haly naše holky s lídrem tabulky SHK Veselí nad Moravou herně nestačily, přesto byly vidět i z naší strany povedené akce. Výsledek zápasu vyzněl jednoznačně pro holky z Veselí nad Moravou 5 :30.

Ve čtvrtek 4.10. jsme odehráli v Ivančicích derby s místními žákyněmi, které vede jeko trenér Jan Cvrkal, kterého známe z dřívějšího působení z Kuřimi. V prvním poločase měly holky trošku pomalejší start do zápasu, ale i tak byla vidět řada povedených obraných zákroků a několik technicky povedených indivudálních akcí. Ve druhém poločase holky více běhaly a také aktivně narušovaly soupeřkám rozehrávky. V útocích se lépe dařilo našim střelkyním a tak bylo k vidění několik skvělých akcí, které skončily gólem v síti soupeřek. Zápas nakonec skončil i přes velkou snahu a bojovnost našich hráček 25:10 ve prospěch domácích .