Půlka sezóny starších žákyň je za námi

Starší žákyně za sebou mají kompletní podzimní část. Jelikož sobotní zápas 10.10. s Bohunicemi bude kontumován ve prospěch soupeře, protože nedáme dohromady celý tým starších žákyň, tak nám již sezóna skončila.  Musím podotknout, že je to také kvůli neochotě Bohunic odehrát zápas v jiném nermínu. Někde se prostě domluvíte a někde ne.

Sezóna nám tedy skončila a nezbývá nám než si odpočinout a začít s přípravou na jaro. Níže také naleznete odkaz na seznam všech odehraných utkání s výsledky. Na holkách bylo každým zápasem vidět zlepšení v herní činnosti a především obraně. Viditelné to bylo už v nádherném zápase s Měnínem, který jsme sice těsně prohráli, ale holky hrály úžasně.

Pečlivá práce všech trenérů se projevila na posledním zápase s Hodonínem, který jsme doma porazili 21:17. Vytažená obrana a rychlé protiútoky ukázaly v čem je síla našeho týmu a konec podzimní sezóny si holky osladily výhrou. Holky bojovaly urputně i za Katku Sedláčkovou, která ukázala svoje statečné házenkářské srdce a nechala se propustit z nemocnice a přišla společně s rodiči fandit holkám do hlediště. 

 

Seznam odehraných utkání od 7.10. naleznete zde:
https://www.hazena-kurim.cz/tymy/divky/starsi-zakyne-u14/zapasy/