Mladší žákyně porazily Sokol Újezd u Brna

Mladší žákyně v prvním zápase doma porazily Sokol Újezd u Brna rozdílem 10 branek. Ve velmi dynamickém utkání předvedly holky velice soustředěný výkon a zaslouženě vyhrály 16:6.

Mladší žákyně nastoupily ke svému prvnímu domácímu zápasu v nově otevřené sportovní hale v Kuřimi. Domácí prostředí jim v prvních 5 minutách svazovalo ruce.  Na holkách byla vidět obrovská nervozita, jakoby je všechny omotal nějaký neviditelný provaz.

Po prvním domácím gólu ovšem celé mužstvo ožilo a velmi dynamickou hrou začalo soupeřky deptat rychlými protiútoky a velice pěknými akcemi na úrovni 6 metrů, které ve většině případů skončily brankou v síti soupeřek.

Výborná obrana a velice sympatické zákroky brankářek nedovolily soupeřkám vstřelit více než 6 branek. Přičemž 4 branky soupeřek padly do naší sítě po překvapivých petelicích z úrovně 9 metrů. To svědčí o naší pozorné a pevné obraně. Je vidět, že holky pokyny trenérů dobře dokážou zúročit na hřišti i ve vypjaté atmosféře.

Utkání se hrálo 2x 15 minut a potom následovala 10 minutovka, ve které mládežnická mužstva proti sobě hrají osobní obranu. Góly se již v této fázi utkání nepočítají. Příští týden jedeme do Strážnice a věříme, že holky budou v nastoleném trednu pokračovat ikdyž je čekají težší soupeřky.