Novinky u dívčí složky házené SK Kuřim

Protože u nás v klubu chyběl článek, který by zastřešoval celou dívčí složku, bude u nás nově působit Roman Stříž jako vedoucí celé dívčí složky SK Kuřim. Bude mít na starosti koordinaci a komunikaci uvnitř klubu a s rodiči, ale také prezentaci celé dívčí složky navenek. Současně bude také působit v roli trenéra žaček. Bohužel do této doby jsme v informovanosti veřejnosti trochu pokulhávali, toto vše by se mělo změnit také díky novým www stránkám, které budou spuštěny v nejbližších dnech. 

Dále jsme rozšířili řady trenérů, v SK Kuřim již naše žačky trénují Tomáš Svoboda a Tomáš Važan, oba bývalí trenéři TATRANU Bohunice. Spolu s nimi nás také posílí 4 hráčky, které tímto oficiálně vítáme v klubu. 

Do soutěží v nové sezóně jsou přihlášeny dva týmy ŽÁKYŇ:

  • starší žákyně (ročník 2004-2005) - trenéři Korosiová, Važan
  • mladší žákyně (ročník 2006-2007) - trenéři Cienciala, Svoboda, Stříž

Museli jsme oficiálně přiřadit trenéry k jednotlivým družstvům, všichni ale budou působit u mlžek a stržek společně. Vzhledem k tomu, že starších žaček je pouze 5, budou tréninky společné. Na zápasy pak budou starší žačky vždy doplněny žačkami mladšími. Nominace na zápasy budou vždy včas oznámeny. Sezóna bude tedy trošku náročnější, ale společně ji určitě zvládneme.