Výhra nad Poličkou před startem jara

Přípravné utkání mladších žaček (27. 2. 2022)

SK Kuřim – SK Polička 22:6 (10:2, 18:3)

Kuřimské mladší žačky pozvaly na generálku před startem jarní části sezóny házenkářky SK Polička. Hosté nastoupily s několika vysokými hráčkami, které postavami budily respekt. Soupeřky z kraje Vysočina v přátelském utkání po většinu hrály zataženou obranu, ale zápas rozhodlo, že Poličanky často ztrácely míče pod tlakem vysunuté kuřimské obrany. Nejúspěšnější v této činnosti byla Klára Hodaňová, která skórovala z rychlých brejků. Individuálně se prosazovala také Hanka Němcová.

Kuřimské hráčky tak Poličku porazily vysokým rozdílem 22:6. Hrací doba byla 2x20 minut a prodloužená o pětiminutovou osobní obranu. Utkání bylo dobrou příležitostí pro všechna děvčata, aby se nebála prosadit do střelby. První utkání v šestkové házené po příchodu z minižaček sehrála Bibi Bittnerová. 

Sestava a branky Kuřimi:

Zuzana Straková – Klára Hodaňová 12, Hana Němcová 7, Nela Bartuňková 2, Alžběta Farkašová 1, Elena Šmídová, Bibiana Bittnerová, Vanda Ondrášková, Dominika Kosmáková, Evelína Pospíšilová, Magda Horáčková, Markéta Šimáčková.

Kompletní fotografie z utkání najdete zde.