Ze zápasu se Strážnicí vezeme remízu

V druhém kole jsme jsme zavítali do Veselí nad Moravou, kde nás čekal zápas s týmem DDM Strážnice. Na začátku zápasu byla mezi holkama cítit velká nervozita. Možná to bylo tím, že potřebují vždy pár minut na zahřátí. Nebo se možná trošku bály obávané střelkyně domácích Xenie Prochászkové.

Zápas probíhal v docela svižném tempu. Xénii pokryla naše vzorná obrana. A tak si soupeřky musely vystačit s jinou taktikou. V poločase jsme odcházeli do šaten s vedením 6:5. V druhém poločase oba týmy přtvrdily obranu a tak na obou stranách padalo docela málo gólů.

Díky pár technickým chybám naše holky neudržely vedení z poločasu a umožnily soupeřkám vyrovnat na konečných 9:9. Docela pohledný zápas tak skončil zašlouženou remízou.  Do příštího zápasu pozměníme trošku obrannou taktiku a tak budeme na holky ze Strážnice dobře připraveni.