1. kolo Českého Poháru mužů

Nalosování první fáze tradičního celorepublikového turnaje nám určilo za soupeře celek Sokola Měnín, který se od počátku tohoto roku pyšní zbrusu novou sportovní halou. Stavbu jsme po příjezdu zhodnotili jako velmi povedený projekt v této nevelké jihomoravské obci a věříme, že bude jen ku prospěchu házené na Moravě.

Nadšený tým domácích, který dokázal za posledních několik sezón vrátit házenou v Měníně zpět na výsluní, byl sice papírově slabším, ale přesto respektovaným protivníkem. I když naše družstvo vyráželo v ne úplně ideální sestavě, čítající pouze devět hráčů, bylo od úvodního hvizdu patrný výkonostní rozdíl obou celků.

Přestože jsme po celou dobu drželi bezpečný náskok, domácí se stále houževnatě snažili prosadit, což nám místy činilo v defenzivě problémy. I proto nemohl po utkání trenér vznést chválu za výkon, byť nastřílené branky do domácí sítě se blížily počtu padesáti kusů. 25 obdržených od soupeře z nižší ligy je příliš na to, abychom mohli pomýšlet na první příčky v nadcházející sezóně druhé ligy.

Zápis z utkání ZDE

-JKop-