1. soutěžní utkání mužům vyšlo

Kuřimští muži podruhé během jednoho týdne vyrazili do nafukovačky brněnského Juliánova, kde se postavili proti místnímu Sokolu, tentokrát však v souboji o první ligové body.

Obě sestavy čítaly proti minulému pohárovému utkání změny. Domácí tým měl početnější střídačku než posledně a Kohouti očekávali větší odpor. Sami však vyplnili políčka elektronického zápisu do poslední kolonky, díky čemuž měli dostatečné pokrytí všech herních postů.

V utkání měla Kuřim od počátku herně navrch. Dařila se kombinační hra a obranná fáze vycházela až na výjimky podle představ. Náskok Kohoutů tak rychle narůstal a poločasová tabule značila devítibrankový rozdíl 11:20.

Druhá polovina měla podobný vývoj, což trenéři využili k prostřídání kompletní sestavy a na hřišti tak dostali šanci všichni přítomní hráči. K žádnému velkému dramatu už do konce nedošlo. Na domácích bylo znát propastné manko ve skóre, které se jim jen těžko dařilo korigovat, což vyústilo v několik hraničních faulů na brankovišti. Kohouti však zachovali chladnou hlavu a nenechali se emočně strhnout ke stejnému způsobu hry. Díky plnění nastavených pokynů se podařilo udržet pohodlné vedení a julinánovskou nafukovačku vyloupit i na druhý pokus, tentokrát s výsledkem 23:39.

Zápis z utkání ZDE

V druhém kole sezóny se muži konečně představí v domácím prostředí, kdy v neděli 26.9. od 18.hodin hostí nového soupeře ligy - TJ Holešov.

Kompletní rozpis hracího dne

-JKop-