Ani v Ivančicích se kuřimským Kohoutům nezadařilo...

Po neúspěšném výjezdu do Kostelce chtěli muži konečně bodovat, k čemuž měli v Ivančicích příležitost, kterou chtěli využít. Soupeř byl dle tabulky sice mírným favoritem, ale podzimní utkání nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o vyrovnaný zápas.

Začátek utkání se vyvíjel podle očekávání. Ivančice byly o malý krůček napřed, a tak se ujaly vedení. Kuřimští kohouti však ukázali, že mohou být rovnoceným soupeřem a na konci první dvacetiminutovky bylo skóré vyrovnané. Problém našeho mužstva byl, že měl na střídačce pouze 3 hráče, a na konci poločasu bylo znát, že hostům již trochu docházely síly. První poločas však skončil sympatickým výsledkem 16:14.

Na začátku druhé půle ještě naši kluci dokázali vzdorovat, avšak postupem času převzali domácí zápas pod svoje křídla a diktovali tempo hry. Kuřim trápila především absence ostrých spojek, a tak trenér Pokorný zkusil chvíli hru na dva pivoty. Obrázek hry to ovšem nezměnilo, a i když si na konci Kohouti vytvořili díky osobní obraně veliký tlak, díky kterému náskok domácích snížili, Kuřim prohrála v Ivančicích poměrem 33:29.

Nejlepším střelcem hostujícího celku se stal Lukáš Elbl (7 gólů). Šesti "fíky" přispěli také Jakub Kudla a Michal Dlapa. Premiéru v kuřimském dresu si odbyla naše nová posila na pravé křídlo Lukáš Vítek, který se předvedl 4 góly. Tímto mu přejeme hodně úspěchů a vstřelených branek v kuřimských barvách i nadále.

Další utkání sehraje naše družstvo na domácí palubovce v sobotu v 17 hodin proti Juliánovu, tak nás přijďte podpořit svým povzbuzováním!