"Invincibles"! Kuřim stále drží svoji neporazitelnost.

V neděli se kuřimští kohouti představili v rámci třetího kola druhé ligy opět před svými diváky a to proti Dolní Cerekvi. Jednalo se o soupeře, který měl horší tabulkové postavení, avšak všichni před zápasem věděli, že disponuje velmi nevyzpytatelnou hrou.

Zápas byl ze začátku velmi zbrklý. Obě strany měly na svém kontě spoustu ztrát, a nemohly tak být se svým výkonem spokojení. Našemu mužstvu se poměrně dařilo bránit soupeřovi akce, avšak v útkou jsme byli bezzubí, a tak v půlce zápasu svítilo na ukazateli skóré 13:13. Zlomový moment v prvním poločase byl však ten, když jedna z nejefektivnějších spojek hostujícího celku Ivan Protasenja dostal za úder do obličeje červenou kartu, a musel tak jít předčasně pod sprchy.,

Druhý poločas dostal úplně jiný obrázek. Kuřim nedostala za prvních třináct minut ani jeden gól, a unikla tak soupeři na rozdíl čtyř branek. Obrana pracovala velmi dobře, a když už ji někdo unikl, tak v brance zakročil Vojta, který vychytal několik vyložených šancí, a v důležité chvíli tak podržel náš tým. Přestali jsme zbytečně chybovat a začali se více soustředit na postupný útok, ve kterém jsme byli daleko efektivnější. Skvělý výkon v útoku předvedlo především naše levé křídlo Michal Dlapa, ktrerý soupeři nasázel neuvěřitelných 9 branek. 8 gólů pak do sítě soupeře přidal Jakub Kudla, který tak navázal na svůj výborný výkon z minulého zápasu. 10 minut před koncem byl zápas stále otevřený, avšak Kuřim v této důležité chvíli zabrala a nekompromisně šla za dalším vítězstvím.

I přes pár slabších momentů, se našemu Áčku podařilo udržet neporazitelnost a Dolní Cerekev zdolalo poměrem 25:20, čímž jsme se dostali na první místo tabulky druhé ligy. Příští sobotu nás čekají Maloměřice "B", kde doufáme, že potvrdíme naši formu. Všem divákům děkujeme za podporu a doufáme, že vás v naší hale uvidíme i příště.