Kuřimská tvrz poprvé padla

Snad to byl důsledek nadcházejících vládních opatření, díky kterým Kohouti netušili, jestli to není poslední letošní aktivita na palubovce. První domácí prohra totiž dorazila přesně před potvrzením avizovaných restrikcí omezujících sportovní aktivity.

Hanáci, kteří na utkání dorazili v neúplné sestavě, Kohoutům pěkně zatápěli. I když jejich střídačka čítala podstatně méně hráčů, diktovali tempo hry, a výsledková tabule jim byla převážnou část prvního poločasu nakloněna. Před přestávkou se sice podařil našim hráčům obrat a do šatny odcházeli s jednobrankovou rezervou, druhé dějství bylo bohužel opět více v režii Kostelce.

Nedůslednost Kohoutů umožňovala Hanákům bez větší námahy skórovat převážně z individuálních akcí nebo z dohrávek na pozice křídel nebo pivota. Na opačném konci mnohdy zbrklá útočná fáze končila často na těle soupeřova brankáře, který velkou měrou přispěl ke dvěma bodům putujícím z Kuřimi do Kostelce.

Prohra 26:30 mrzí, ale nutno přiznat, že Hanáci měli mnohem větší odhodlání a bojovnost, která často rozhoduje víc než počet hráčů do pole.