Kuřimské tažení Českým pohárem ukončily Ivančice

Účast ve třetím kole Českého Poharu zůstane letos A-týmu odepřena. Stopku jim na domácí půdě vystavil mančaft z Ivančic, který v kuřimské aréně zvítězil o deset branek.

Soupiska kohoutů byla na druhé kolo poháru oproti předchozím přátelským utkáním dost hubená. Torzo mužů, kteří se tou dobout potýkali nejen s abnormální marodkou, ale také s absencí hráčů z jiných nestandardních důvodů, bylo doplněno o čtyři dorostence. Přesto chtěli hráči ctít kuřimské barvy, a poprat se o co nejlepší výsledek. Soupeř, který poslední roky pravidelně obsazuje přední příčky 2.ligy však svoji šanci na výhru využil naplno.

Utkání mělo jednostranný vývoj, a až na některé světlejší momenty, byli Kohouti slabším družstvem. Naše obrana selhávala, a umožňovala dravým spojkám Ivančic vcelku snadný průchod na brankoviště. Pozdním přistupováním jsme často sbírali dvouminutové tresty, které vyústily ve dvě červené karty pro již tak oslabené družstvo. Utkání tak museli hráči dohrát bez možnosti střídání.

Desetibrankové manko je tedy plně zasloužený výsledek, který však jistě bude motorem do sezóny, která startuje již v neděli 20.9. v 18:00 proti Sokolu Juliánov. Na toto utkání budou muži v plné sestavě a připraveni zvítězit.

Zápis utkání

-JKop-