Muži si připsali další vítězství

Po prohraném utkání v Bohunicích nastoupili muži opět v domácím prostředí, kde v probíhající druholigové sezóně dosud nepocítili hořkost porážky. Ve své aréně Kohouti přivítali celek Sokola Telnice, který se nacházel na opačném konci tabulky a doposud se mu nepodařilo naplno bodovat. Papírové předpoklady tak byly nakloněny na domácí stranu.

Kohouti do utkání vstoupili lépe a celý první poločas si udržovali náskok několika branek, o který se rovnoměrně zasloužili hráči na všech pozicích. Na soupeře platily rychlé přechody do útoku a kvalitně chytající brankáři, díky tomu šli domácí do kabiny se čtyřbrankovým náskokem (14:10).

Ten se podařilo v průběhu druhého dějství ještě navýšit (53.minuta 27:20). Zřejmě opojení z blížícího se vítězství ale mělo za následek útlum herní koncentrace v posledních minutách, což soupeř využil ke korekci skóre na výsledných 29:26.

Důležité dva body ale zůstaly v Kuřimi a drží Kohouty stále na druhé příčce tabulky. O tuto pozici proběhne v příštím kole přímý souboj, kdy čeká kuřimské barvy výjezd do Ivančic, odkud se body nevozí lehce.