Muži v prvním kole vítězně proti Telnici.

První soutěžní utkání v nové hale mají za sebou také muži. Po nevydařeném pohárovém zápase v Bohunicích chtěli muži napravit porážku a představit se divákům v lepším duchu. Utkání začalo nepřesnou střelbou obou družstev a tak nepadlo příliš mnoho branek. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Celý první poločas byl tedy vyrovnaný, kdy se nám podařilo odskočit na rozdíl maximálně dvou branek. Střelecky se příliš nedařilo z prostoru spojek, ale o to více se dařila střelba z obou křídel a pivota. Poločas tak skončil dvou brankovým rozdílem pro Kuřim. Druhý poločas byl téměř identický, kdy byla k vidění vyrovnaná házená. Po celou dobu se Kuřimi podařilo udržet vedení. V závěru ještě také díky zákrokům Tomáš Vystavěla se Kuřimi podařilo navýšit náskok a v zápase tak zvítězit 32:27. Muži si tak připsali první vítězství. V příštím kole zajíždí družstvo mužů na zápas do Prostějova, kde budeme doufat v podobný výsledek.