Muži vykročili do nové sezóny vítězně

40:29 - přesně tolik svítilo na tabuli po prvních šedesáti minutách druholigové sezóny v kuřimské hale.

Kohouti brali zaslouženě oba body. Nejen za čtyři desítky vstřelených branek, ale hlavně za kolektivně podaný výkon, který proti brněnskému soupeři předvedli publiku.

O výsledku bylo prakticky rozhodnuto již v prním poločase. Kuřimský tým odpovědně plnil pokyny z lavičky, a drtil obranu soupeře rychlými přechody do ofenzívy, kde snadno plnil soupeřovu síť  brankami. Dvouciferný náskok proto nebyl po třiceti minutách svižné hry překvapením, a diváci s očekáváním vyhlíželi druhý poločas. Ten už nebyl tak bohatý na branky, přesto nabídl dostatek pohledných akcí. Kohouti si většinu času sebejistě drželi dostatečný náskok a nedovolili brňanům korekci rozdílu skóre.

Na týmu byla pozorovatelná větší sebejistota a patřičně větší chuť zvítězit.

Zápis z utkání ZDE

Výhra nad "nováčkem" bylo dobrou přípravou na příští kolo, kdy tým zajíždí na utkání do Ivančic.